Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jeśli laska rozpowiada o waszych kłótniach po koleżankach to jest powód do rozstania?
Sytuacja wygląda tak, że jestem z #rozowym od ponad roku i mam spore podejrzenia, że to co się dzieje między nami rozchodzi się po koleżankach. Wiadomo, że każdy się czasem pokłóci albo posprzecza, ale generalnie zawsze wydawało mi się, że później się godzimy i jest między nami w porządku. Mam przypuszczenia, że w momencie kłótni ona szuka sobie partnerów do nadawania na mnie i psucia mi reputacji. Do tego raczej się nie zabiera za odkrecanie swoich wypowiedzi, które po pogodzeniu się okazują się być mylne.
- Kiedyś przypadkiem zobaczyłem jej konwersację na pulpicie gdzie nakręcała się razem z psiapiolka. Wytłumaczylem sobie to tak, że są bliskim znajomymi i każdy czasem potrzebuje się wygadac. Zabolało mnie, że mówi w hamskich słowach o mnie, ale to była prywatna konwersacja jednak. Później się okazało, że wcale nie jest to jakas bliska znajoma. Ich kontakt się rozluznił, ale nasze historie zostały z subiektywnym komentarzem.
- Z miesiąc temu zrobiła mi awanturę o spóźnienie się kilka minut, o czym ją wcześniej informowałem. W trakcie zadzwoniła do innej koleżanki i zaczęła na mnie nadawać. Całe szczęście ta koleżanka mnie bardzo lubi i obrocilismy wszystko w żart. Moja dziewczyna się wycofała i zamilkła
- kilka tygodni temu zrobiła mi wielką awanturę o to, że się nie widzieliśmy w weekend. Chociaż ja jej powiedziałem, że "może" się zobaczymy. Awantura awanturą, ale później się okazało, że ona w tamten weekend poszła się "wyplakac" do jeszcze innej koleżanki. My się pogodzilismy, a koleżanka patrzy się na mnie z byka. Jeszcze to jest taka laska co jej nie trawię za bardzo.
Generalnie czuję, że to jest raczej koniec naszego związku.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja też tak robiła. Każda kłótnia to zaraz leciała i 3 jej psiapsióły wiedziały co się dzieje, nawet swój czat miały kurła xD Oczywiście pisała tylko te złe rzeczy i teraz mam opinie #!$%@?. Robiłem jej burze o to ale nic sobie z tego nie robiła. Poszła w piździec.
ŁadnyMarzyciel: Tępe i #!$%@? kolezaneczki różowej to jest twój największy wróg. Zresztą rozowa która ma koleżanki których się radzi wszystkiego nie jest specjalnie bystra bo mądra różowa dobrze wie, że kolezaneczki najchętniej by jej odbiły bolca i będzie kwestionowała to co #!$%@? a nie kolezaneczki tępe jakieś guru #!$%@? i to w kontaktach z tobą. Ja bym zmienił różowa ale jak taka sobie wybrałeś to się męcz przykro mi.
Moja była
OP: @TheAdonaiBouncer: Pewnie, że jestem tego świadomy. Jesteśmy dorosłymi ludźmi. Też swoje przeżyłem. Wiadomo, że koleżanki/przyjaciółki o wszystkim wiedzą. Ale ona szuka takiego poparcia w ludziach z coraz dalszych kręgów znajomości. Osób, które kiedyś nazywała koleżankami, a teraz przyjaciółki. Tak jakby nasze sprawy miały je spajać xD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua