Wpis z mikrobloga

Przypomniałem sobie o modzie Test Drive Unlimited Platinum i postanowiłem go w niedzielę sprawdzić. Tak sprawdziłem, że grę wyłączyłem dopiero po pięciu godzinach - rewelacja. Kto tęskni za TDU i Oahu niech ściąga i śmiga, dziś też grałem i przez te ~8h problemów zero. Wiadomo, jakieś tam lekkie bugi się zdarzą (do tej pory zauważyłem, że cienie przy Zondzie szwankują i avatar w Lotusie Exige siedzi jak połamany xD) ale poważniejszych błędów póki co nie stwierdziłem. Nowe stacje radiowe, ~800 aut, działające online, poprawiona fizyka itd. Szczegóły i download tutaj:
https://turboduck.net/forums/topic/35843-released-test-drive-unlimited-platinum/
A jak widać na screenie mimo 12 lat gra nadal dziarsko się trzyma i nie powoduje bólu oczu imo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Polecam z całego serduszka :D
#testdriveunlimited #tdu #pcmasterrace #gry #grywyscigowe #grykomputerowe #mody
Krzemol - Przypomniałem sobie o modzie Test Drive Unlimited Platinum i postanowiłem g...

źródło: comment_uQvxSv8CZZkXdwK8uUS5rGDoR3Ym9vRx.jpg

Pobierz
  • 39
- rewelacja. Kto tęskni za TDU i Oahu niech ściąga i śmiga, dziś też grałem i przez te ~8h problemów zero. Wiadomo, jakieś tam lekkie bugi się zdarzą (do tej pory zauważyłem, że cienie przy Zondzie szwankują i avatar w Lotusie Exige siedzi jak połamany xD) ale poważniejszych błędów póki co nie stwierdziłem. Nowe stacje radiowe,


@Krzemol: w porównaniu do nfs payback grafika słaba.
@Krzemol: NO I NAMÓWIŁEŚ: mam dwa pytania:
- przez przypadek #!$%@?łem sejwa z miliardem dolarów, da się jakosc sciagnac zeby nie przechodzic po raz tysieczy tych wyscigow?
- jak tam sie spotykac z innymi graczami? Jak jezdziłem to sa same boty
@Tankelele: No patrz a ja przez OPa bandytę @Krzemol: i tego drugiego bandytę @Shodan56: gram codziennie z godzinkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście mając dostęp do wszelkiej maści wozów pokroju Bugatti, Mclaren czy innych czerwonych koni to ja oczywiście i tak wybieram coś innego xDD

Skrzynia manualna i wyłączone systemy to piękna rzecz w tej grze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ehhh
llMarioll - @Tankelele: No patrz a ja przez OPa bandytę @Krzemol: i tego drugiego ban...

źródło: comment_aLgfROTLtwAR3rjnmghnD3WmZOwdNFQY.jpg

Pobierz