Wpis z mikrobloga

@dewx: #!$%@? tam a nie wróć. Skończyła się wena, trzeba jak to rapował Eminem just admit when it's at its end a nie ciągnąć w nieskończoność. Lepiej że Bomba ze sceny zszedł niepokonany (choć widać było pod koniec upadki - niech mi ktoś powie, że odcinki w stylu Demokratyczna Unia Państw Astralnych albo Ekonomiczne Uproszczone Rozgrywki Ogólnogalaktyczne były dobre) niż gdyby mieli to ciągnąć w nieskończoność, aż by już wszyscy fani
  • Odpowiedz
@salad_fingers co pan piwrdolisz, ostatnie odcinki to było mistrzostwo świata, yeti albo małpa albinos. Wena się skończyla, ale później , jesli nowy bomba miałby być taki jak egzorcysta albo blok ekipa to lepiej żeby go nie było wcale ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@salad_fingers: racja, a do tego dochodzi fakt, że do niektórych walorów humorystycznych trzeba po prostu dorosnąć.

Ja na przykład dopiero w wieku licealnym mogłem czerpać 100% przyjemności z takich smaczków jak opisywanie procedury wybierania szamba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miloshek - @salad_fingers: racja, a do tego dochodzi fakt, że do niektórych walorów h...
  • Odpowiedz
@Miloshek
- Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierze w kosmitów. Za to wierze w zabobony i czary.

- Słusznie. podkradł się z tamtej strony

-skąd wiesz?

-bredzę,

Chyba mój ulubiony dialog xD
  • Odpowiedz