Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskipasek #niebieskiepaski
I może też pytanie do #rozowepaski

Pierścionek zaręczynowy z jakiejś sieciowy?
Czy może własny projekt?

Robił ktoś z was coś takiego? Jak wyglądają koszta przy własnym projekcie?
Z jakich sklepów korzystaliście?
Jakie pracownie możecie polecić?
Szczególnie we #wroclaw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety ceny za materiał nie przeskoczysz, ale w sieciówkach mają bardzo duże marże. U jakiegoś złotnika będziesz przynajmniej wiedział ile co kosztowało.
Ja zamawiałem pierścionek zaręczynowy u pana Macieja Słuczan-Orkusz na Grochowej 17, a obrączki w J&A na Kazimierza Wielkiego. Marża rzędu 200-300 pln, reszta to koszt materiałów, więc wszystko zależy głównie od tego co sobie wymyślisz. Najtaniej wychodzi jak masz własny materiał, bo w innym przypadku złotnik musi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zamawiałem z savickiego i nie było problemu z pozmienianiem kamieni w pierścionku. W geselle sam projekt przewyższał cenę pierścionka. Za to jeśli chciałbyś unikatowy pierścionek to w Łodzi jest pracownia, gdzie możesz go zrobić własnoręcznie pod okiem specjalisty (a to nada mu wyjątkowość ). Robiłem tam obrączki i jak najbardziej polecam. Tutaj link: http://jubilerki.pl/?page_id=27
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kumpel robił zarówno pierścionek zaręczynowy, jak i obrączki u jubilera na św. Wincentego 7.
Generalnie wygląd lokalu nie zachęca do odwiedzenia, ale koleś jest prawdziwym rzemieślnikiem. Wykonał wszystko wedle życzenia w naprawdę niskich cenach. Można pójść ze zdjęciami, że chce się coś takiego i on to wykona
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mój narzeczony kupił pierścionek zaręczynowy na zamówienie w Złotej Linii na Traugutta i bardzo sobie chwalił obsługę, a sam pierścionek bardzo mi się podoba :) z szafirem :) oprócz tego kilku moich znajomych tam kupowało pierścionki i sobie chwalą. Fachowa obsługa, a jak stałam raz u nich w kolejce, słyszałam jak klient przede mną zlecał własny projekt i nie stanowiło to dla nich najmniejszego problemu.
  • Odpowiedz