Wpis z mikrobloga

Za pieniadze z 500 plus starczyloby na metro {po 2 linie} w kazdym miescie wojewodzkim w tym kraju. Ludzie masowo przestaliby uzywac samochodow przy dojezdzie do pracy, powietrze byloby czystsze, ludzie mieliby w dupie czy mieszkaja w centrum czy nie bo wszedzie dojechaliby w kilka minut. Same profity.

#polska #bekazpisu #metro #wroclaw #opole #katowice #krakow #rzeszow #lublin #bialystok #kielce #warszawa #lodz #poznan #bydgoszcz #zielonagora #szczecin #gdansk #olsztyn
  • 69
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SzalonyFanMalysza: ja też doskonale wiem z kim mam do czynienia jak ktoś poddaje pod rozwagę takie debilne pomysły jak metro w Gdańsku. Chciałbym posłuchać faktów i logicznych argumentów jak i gdzie w tym mieście miałoby powstać metro. Oczywiście tego nie przeczytam bo autora tego pomysłu nie stać na cokolwiek logicznego
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: dlaczego miałem liczyć pieniądze które dopiero zostaną (a może nie) wydane? Poza tym to Ty sam ustaliłeś warunki brzegowe czyli 17 miast wojewódzkich po dwie linie i rzekomo to policzyłeś. A ja widzę że nie policzyłeś.
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: We Wrocławiu się nie da bo Wrocław siedzi na bagnie. Osuszenie wszystkiego jest praktycznie niewykonalne. Pewnie rozwiązałoby to zajebiście problemy komunikacyjne w naszym mieście, ale najpierw musimy wyburzyć więcej dróg i sprzedać więcej ziemi pod inwestorów aby kot wrocek miał na karmę.
  • Odpowiedz