Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wasza Tłusta Dostojność, korona warmińska zaraz pokaże więźnia który został przyłapany na gorącym uczynku gdy wąchał rozpuszczalnik, tak być nie może. Wezwijcie Przewodniczącego!

Zawsze powtarzałem, że nic dobrego z niego nie będzie. Ostatecznie, Wasza Dostojność, gdyby on mi na to pozwolił, wytresowałbym go do najwyższej formy. Moje ręce jednak były związane, krwawiące serca meneli i artystów, dać mu uciec z morderstwem? Rzucić w niego kubkiem?

Szaleństwo, zwłoki na strychu, jestem szalony, poszedłem łowić ryby. Musiały mi one ukraść moje talerzyki z altany. Ty mały #!$%@?, nie ma już odwrotu. Mam nadzieję, że wyrzuci ten klucz, powinieneś był ze mną częściej rozmawiać, ale nie. Musiałeś pójść swoją drogą. Wtargnąłeś ostatnio do jakichś domów? Daj mi tylko pięć minut, Wasza Tłusta Dostojność, on i ja, dziób w dziób.

Nikt nie wie gdzie jesteś, jak blisko lub jak daleko. Błyszcz, szalony diamencie. Chodź do mnie, poszukiwaczu prawdy, aby delektować się obłudą, błyszcz! W domu nie mam luster, musisz więc błyszczeć!
#kononowicz #suchodolski #mexicano #patostreamy #muremzawalentym
  • 1