Wpis z mikrobloga

Witam, słuchawki Savio TWS-04 które dostałem od #savio w ramach #wykopowytest opisane tutaj mi nie podeszły. Nie to że są złe, to nie to co potrzebuję. To tak jakbyście mieli fajne głośniki komputerowe ale potrzebowalibyście mikro wieży do radia i CD.

W teście umieściłem ankietę czy wypada zrobić #rozdajo tych #sluchawki i stosunkiem głosów NIE/TAK 20/36 uznaliście że wypada.

Słuchawek używałem od poniedziałkowego wieczoru, wyczyściłem je dokładnie i jeśli chcesz wziąć udział w losowaniu to zaplusuj ten wpis do godziny 21:00 w poniedziałek, losowanie przez #mirkorandom, ogłoszenie wyników w dniu jutrzejszym o godzinie 21:30 (może być lekka obsuwa jak coś mi wyskoczy, jutro wracam do starej pracy na nowe stanowisko).

Wysyłka przez #paczkomaty na mój koszt, w końcu też dostałem je za darmo. Jakby ktoś ogarniał jak najtaniej wysłać paczkę przez paczkomat to proszę info tutaj lub na pw.



aarahon - Witam, słuchawki Savio TWS-04 które dostałem od #savio w ramach #wykopowyte...

źródło: comment_YmaPctUiyxcR0kU3W54LrRyQACyxMVee.jpg

Pobierz
  • 45
@ravau: ooooo, jak mnie to w moich qcy #!$%@?.

Wylacznik normalny przycisk, anc normalny przycisk i jest zajebiście.

ALE NIEEEEE, DOJEBMY STEROWANIE WSZYSTKIM INNYM DOTYKOWO. i sobie szyją pauzuję albo podglasniam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@aarahon: Jak już pisałem, mną i sugestia, że mogę je porównać proszę się w razie czego nie przejmować (nie mam ciśnienia, tym bardziej że jeszcze gdyby się okazało, że są słabsze, to bym miał problem to opisać, bo każdy by założył że to celowo xD ), ale jakby jednak @bragol chciał, to można zrobić łańcuszek, czyli słuchawki najpierw do mnie, a potem polecą do wylosowanego Mirka :)