Wpis z mikrobloga

Dzisiaj obejrzałem po raz pierwszy studio polska niby program otwarty ale w pierwszym rzędzie najwięcej polityków PiSu. Oczywiście najczęściej do głosu dopuszczano polityków właśnie tej partii, z tego co widziałem to w ostatnich rzędach osoby chciały coś powiedzieć i cały program trzymały rękę do góry podniesioną ale prawa głosu nie dostali. U redaktorów hipokryzja sięgała zenitu cały program prowadzili w narracji "pojednania" po śmierci marszałka seniora ale większość programu dotyczyła ataku na posła Neumana i ośmieszaniu opozycji. Posunęli się nawet do ataku na ś.p. prezydenta gdańska nazywając go męczennikiem platformy obywatelskiej (aż dziwne że nikt wtedy nie powiedział że Morawiecki to męczennik PiSu)... na początku programu prowadzący mówią zawsze że do programu ma wstęp każdy zapominając o tym że osoby z konfederacji nie mają jednak wstępu, oczywiście w dalszej części programu wyproszono osoby z konfederacji za pokazywanie kartek. Wyproszono również kandydata na posła z PO bo powiedział że prowadzący szczują na środowiska LGBT (co jest prawdą kiedyś na wykopku widziałem fajną grafikę przedstawiającą kalendarz z zaznaczonymi dniami w którym w wiadomościach wspominano o LGBT i wynikało z niego że tylko kilka dni w miesiącu TvP nie poruszało tematu LGBT). Ogólnie widać że PiS ma dużo wyborców wśród osób z demencją starczą dlatego codziennie przez miesiąc muszą pokazywać w wiadomościach to samo. Z programu po wyproszeniu kandydata PO wyszedł Ikonowicz z sporą liczbą osób.

Ogólnie krótkie TLDR jak wygląda ten program wcale nie propagandowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) redaktorzy walą jakiś temat (wszystkie tematy biją w opozycje albo wychwalają obecny rząd) następnie dają głos kilku posłom lub działaczom PiS Solidarnej polski etc. którzy mówią że to co przedstawili to najprawdziwsza prawda oczywiście w przypadku posłów czy działaczy PiS redaktorzy im nie przerywają, później dają głos na kilka sekund komuś z opozycji a gdy ośmieli się on powiedzieć coś sprzecznego z wizją PiSu to wtrącają się w słowo przerywają mówią nie ma czasu następna osoba xD.

Doczepili się jakiegoś europosła PO że zadał pytanie na przesłuchaniu kandydata PiS na Komisarza rolnictwa i nazwali to atakiem... Czy zadanie pytania można nazwać atakiem?

#tvpis #studiopolska #konfederacja #polityka #tvpinfo
  • 1