Wpis z mikrobloga

@estenten: dawno nie miałem w sumie takiego swojego-swojego roweru, jedynie szosówkę, ale to się nie do końca nadaje. Ale z takich podstawowych rzeczy - bagażnik się przydaje? Skoro teraz raczej pogoda będzie znacznie gorsza, to i takie rzeczy, jak błotniki by się przydały? Nie wiem, pytam o wszystko, co by nie podejmować pochopnych decyzji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@magikrafal: Każdy rower, jeśli jest odpowiednio serwisowany jest w miarę niezawodny. Chyba, że chodzi ci o prawie bezobsługowe użytkowanie takiego roweru, wtedy najbardziej może ci przypasować rower w stylu holenderskim (wyszukaj na Alledrogo lub OLiks "rower holenderski") - przerzutki planetarne w pieście, hamulce bębnowe, do tego pełne błotniki i pełna osłona łańcucha. Używkę można dorwać za kilkaset złotych, ale wcale nie zdziwiłbym się, gdyby była kradziona. Tylko w przypadku używki ciężko
@magikrafal: Polecam rower z napędem elektrycznym do około 60-70km. Ja niedawno kupiłem betaviusa za 10k i powinien sie zwrócić gdzies tak w miesiąc, a dodatkowo mam pełen serwis na 3 lata