Wpis z mikrobloga

@Mlucek: Bardzo często #!$%@? ludzie się biją xd i jak nie widziałem na własne oczy to jak wychodzę na fajkę to słyszę jak ludzie o tym gadają ze jeden drugiego #!$%@? itp xD
  • Odpowiedz
@fulso: Bardzo ciężko to policzyć bo ja generalnie dość leniwie obrabiam foty przeglądając przy tym wypok i inne wiec po prostu nie przeliczam tego, ale jest to dość dochodowy interes
  • Odpowiedz
@PrzemekLee: Tak pytam bo czasem odpalam testovirona i coś kiedyś takiego rzuciłem, że się na co drugim weselu tłuką, ale rozumiem, że się niewiele pomyliłem xD ahaha ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@kapsel99: nie chce mówić moich o stawkach, obrabiam w lightroomie a ewentualnie dalsze korekty w photoshopie, canon 700d sigma 18-35 1.8 50mm 1.8 także nie ma szału, fajne zajęcie generalnie jeśli ludzie fajnie się bawią to się fajnie i łatwo pracuje a jak drętwi to lipa
  • Odpowiedz
@PrzemekLee: Czyli: masz słabiutki aparat, chodzisz na wesela na których obsługa pije a goście się #!$%@?ą.
Radzę tak: Podnieś stawkę i nie dość, że kupisz sobie pełną klatkę, to zobaczysz, że na normalnych weselach nie ma patologii ani wśród obsługi, ani wśród gości
  • Odpowiedz
canon 700d


@PrzemekLee: canon 700d? To juz jakikolwiek bezlusterkowiec robi lepsze zdjęcia.. Ile zarabiasz na jednym weselu i sesji po na czysto i ile w ciągu roku takich zleceń zwykle masz?
  • Odpowiedz
  • 0
@PrzemekLee

co się dzieje na weselach z perspektywy fotografa?

Jedni piją inni się #!$%@?ą a jeszcze inni próbują zaliczyć! Noooo wesele jak wesele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz