Wpis z mikrobloga

  • 1122
Jakieś bydle wywaliło kotka do mojej babci na podwórko (kotek +-3_4tyg) był tak zaniedbany że miał jakieś brzydkie ruszające się coś w uchu i chore oczy. Wczoraj operacja na jedno oko żeby je usunąć bo nie dało by się odratowac drugie powinno się doleczyc. Oto Drapek właśnie zacznie normalne i szczęśliwe Życie!
Loszka2224 - Jakieś bydle wywaliło kotka do mojej babci na podwórko (kotek +-3_4tyg) ...

źródło: comment_IIZEnfx3GOYvML6JqSS9cRSpKL8258DB.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@Loszka2224: Dużo zdrowia dla kitku! :) Sam mam kotkę, która straciła wzrok (jak się okazało przez nadciśnienie zdegenerowały jej się tętnice w oczkach i w wieku mniej więcej 6 lat straciła wzrok). Z nią w ogóle była cała historia, bo wzięliśmy ją z żoną ze schroniska, gdzie przyszła sama, żeby ją głaskać i niesamowicie się łasiła, a w domu... przez pierwsze 2 tygodnie siedziała non stop pod łóżkiem i wychodziła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pangia: na samym początku (jeśli tracą wzrok względnie "nagle") zdarza się. Niedługo później ciężko zobaczyć różnicę w zachowaniu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@dymitrop ktoś również może powiedzieć tak o Tobie kiedyś.

@jacieniemog28 ja też nie jestem jakimś zwierzęcym capo żeby mieć mafie zwierząt, ale od dziecka w domu były psy, koty, świnki morskie, chomiki, żółwie i jeszcze wiele innych w tym koty i psy. I zawsze można było poczuć jakaś więź z zwierzęciem to jest najlepsze. Bo pies i kot nie raz są lepsze od człowieka A na pewno mniej zawistne i chciwe na krzywdę innych..

@Szysznik no i czad ! To jest niesamowite jakie zmysły węchu i przestrzeni muszą mieć (
  • Odpowiedz
@Loszka2224 na początku pomyślałam, kto mnie woła (°° a później taka niespodzianka
Cieszę się,że kitku ma się dobrze. Dzieki Wam dobrzy ludzie ;) sporo znajomych ma kitku z jednym okiem i mają się super! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
  • Odpowiedz