Wpis z mikrobloga

  • 1122
Jakieś bydle wywaliło kotka do mojej babci na podwórko (kotek +-3_4tyg) był tak zaniedbany że miał jakieś brzydkie ruszające się coś w uchu i chore oczy. Wczoraj operacja na jedno oko żeby je usunąć bo nie dało by się odratowac drugie powinno się doleczyc. Oto Drapek właśnie zacznie normalne i szczęśliwe Życie!
Loszka2224 - Jakieś bydle wywaliło kotka do mojej babci na podwórko (kotek +-3_4tyg) ...

źródło: comment_IIZEnfx3GOYvML6JqSS9cRSpKL8258DB.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem, szkoda jednak zwierzaka, nie chodzi o bycie jakimś kociarzem czy psiarzem, ale imo to jest jednak posrane by takie coś robić zwierzęciu, dla zabawy czy nie. Bądźmy dorośli i poważni, to jest po prostu głupie
  • Odpowiedz
Wiecie... kieruję to też do tych co już rozje...ali jakieś pieski i kotki czy coś, po cholerę to robić i ewentualnie narażać się na pójście do paki skoro można dbać, pogłaskać, pobawić się, po prostu znaleźć jakąś radość w normalnej opiece nad zwierzęciem? Bez zapędów psychopatycznych?

I wy macie w tym przyjaciela w gorszych chwilach i kitku ma kogoś kto jest dla niego w jakiś sposób emocjonalnie ważny [serio, jak kogoś nie
  • Odpowiedz
w sumie to też, po ch0j się znęcać nad kimś skoro można się wyżyć na siłowni czy na worku treningowym? ja doskonale rozumiem wasze mordercze zapędy, jednak lepiej się wyszaleć siłownią, basenem
  • Odpowiedz
w morderczych instynktach po prostu chodzi o zabawę, o dominację itp. po latach stwierdzam że to jest debilizm, siłownia, wyciszanie się, znajdowanie zajęcia, wygaszanie tego syfu to jest po prostu lepsze, spokój umysłu jest po prostu lepszy
  • Odpowiedz
w sumie to też z tego co zauważyłem to jest to po prostu jakiś rodzaj ucieczki od samego siebie, tak jak siedzenie na necie i granie w gry 24/7, narkomania, to jest po prostu oznaka słabości, a nie dominacji, wy po prostu jesteście w ch0j słabi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szysznik: moja czternastka też jest obecnie całkiem ślepa - (szybko postępująca zaćma) więc info wyżej to raczej powtórzenie po weterynarzu potwierdzone obserwacją :)
  • Odpowiedz
Koty bez oczu, czy po prostu ślepe radzą sobie równie dobrze co te widzące - po prostu operują na węch i wspierają się słuchem


@poprostuzyj: I czasem nabiją sobię parę guzów na głowie, obijając się o szafki w domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz