Wpis z mikrobloga

@Filippa: Nie do końca to takie bez ich roli.
Miałem okazję pracować w wakacje w pośrednio państwowym banku. Program zwrotów opłat za wizy wraz z ułatwioną ścieżką składania wniosków, a w dalszej fazie gdy nie był wystarczająco zachęcający darmowy fotograf w czasie pracy i spotkanie z konsulem pewnie przyczyniły się do wielu przyjętych wniosków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzwoni departament spraw zagranicznych do ambasady USA w Polsce i mówi że ma być 5%, choćby 100% osób wracało na czas do kraju z powrotem, to będzie 5% odrzuconych wniosków.

jeżeli ktoś myśli że to działa inaczej, to jest naiwny
to zostało załatwione politycznie, oby tylko nie za ustępstwa w sprawie ustawy 447
@Filippa: tak tak, bo ten poziom odrzucanych wniosków to jest taki zupełnie obiektywny i bezstronny i zupełnie magicznie sam z siebie spadł w 4 lata gdzie nie mógł spać przez 30 i USA wcale nie odrzucały części wniosków celowo, żeby nam ten wskaźnik przypadkiem nie zjechał poniżej 3%.
#!$%@? i takie naiwne osoby maja takie samo prawo głosu jak ja.
Demokracja to gowno.
@R4vPL: no jak się nie umie logicznie myśleć to jedyne co ci pozostaje to polegać na przekazie partyjnym. Już wam tam lis zreszta powiedział co macie myśleć wiec ja jestem w ogole zadziwiona, ze masz jakieś wątpliwości. Znasz przecież przekaz schetyny i wiesz co masz powtarzać.