Wpis z mikrobloga

Zrobiłem 4 zamówienia, wszystkie metodą ASS ale tylko jedna ma tracking 0045, pozostałe LE...CN. Coś się zmieniło z ASS czy w tym przypadku trafiłem na takich chińczyków? 0045 zawsze szybko przychodziło a z tym LE...CN spotykam się pierwszy raz, jakieś doświadczenia z tym? Dojdzie to w ogóle?
#alipaczka #aliexpress
  • 23
@LuCzadoreQ: A w porównaniu z 0045 podobny czas oczekiwania? Zawsze wybieram tę metodę bo można śledzić i ładnie kurier poczty polskiej dostarcza, wszystko max 2 tygodnie. Trochę zły jestem bo wybieram ASS, a oni takim gównem wysłali.
Ass idzie ZAWSZE pocztexem. Tak są podpisane umowy. Jak nie idzie, to znaczy że majfriend zrobił cię w #!$%@?.
@taki_dzik zrób dispute na 2$ to się dowiesz ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie daj sobie wciskać czegoś czego nie kupiłeś.
Jak 1000 ludzi zrobi w balona to ma wypłatę oszust jeden
Ass idzie ZAWSZE pocztexem.


@szpoq:

gowno prawda

Coś się zmieniło z ASS czy w tym przypadku trafiłem na takich chińczyków?


@taki_dzik:

nic sie nie zmienilo, ASS oznacza tylko, ze sprzedawca bedzie mogl wybrac sobie jedna z metod oferowanych przez ALIEXPRESS w jego rejonie.

Trochę zły jestem bo wybieram ASS, a oni takim gównem wysłali.


@taki_dzik:

nie gownem, tylko wyslali przesylke forma, ktora oferuje ASS i ktora jest w pelni
@sylwek2k nie ma czegoś takiego jak przesyłka za free. Może być wliczona w cenę.
Alibaba od ponad roku zaczęła zajmować się logistyką. Od tego momentu aliexpress standard shipping przestał przychodzić zwykłą pocztą.

Myśl sobie co chcesz.