Wpis z mikrobloga

Pierwszy działający projekt online jaki udało się się wyskrobać podczas nauki #python #django - agreguje informacje na temat konkretnej #kryptowaluty (#epiccash) w jedno miejsce. Oczywiście 90% czasu pochłonęło #!$%@? się z ramkami i boostrapem, a nie faktyczna logika - ale i tak jestem z siebie dumny :D.

epic-ticker.tech

Zabawę z #programowanie zaczynam od zera, jeszcze nie wiem gdzie zmierzam tak do końca, ale ciesze się każdą chwilą, którą mogę na to poświęcić a to chyba najważniejsze ;).

trochę #chwalesie
  • 9
  • Odpowiedz
@fazerito: zakładka z dokumentacją oczywiście otwarta non stop, ale powiem szczerze, że najwięcej to youtube... Jechałem sobie po kolei jakieś proste apki z yt - wolałbym je w formie tekstów bo nie trzeba wtedy pauzować i skakać tyle po okienkach, ale więcej wartościowych materiałów znalazłem na yt. Potem jakieś klony blogów, ale oczywiście najwięcej człowiek się uczy jak zaczyna robić swoje i co 30sec spędza 30min w googlach szukając rozwiązania ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: overflow x: hidden albo stronę zwęższ. Nie wiem czemu masz dwa row obok siebie - powinien być jeden z dwoma kolumnami w tym przypadku. Powyrzucaj
, od tego są marginesy i paddingi. Mobilna nie jest równa. Ale dobrze idzie ogólnie.
  • Odpowiedz