Wpis z mikrobloga

Redukcja ma jeden niewątpliwy plus. Jednocześnie progresując siłowo szybciej zbliżasz się do bodyweight w bojach :D dziś poszło 1,4 BW w martwym w serii, a we wtorek w końcu atakuje BW w przysiadzie w serii :) Aż miło się będzie patrzeć na przelicznik na masę ciała za kolejne 10kg w dół xD
#mikrokoksy
  • 15
  • Odpowiedz
@ArRog: ja sobie wyznaczyłem x2 w siadzie, na razie jest to 1,75 masy ciała na 2 powtórzenia. No ale kiedyś sie doczekam :) W sumie nie tak dużo brakuje
  • Odpowiedz
@kRpt: x2 wyglada już kozacko :) dla mnie to jeszcze za szybko na taki wynik. Kolejne mierzenie maksów na koniec odchudzania w grudniu/styczniu - zobaczymy co wyjdzie :)
  • Odpowiedz
@ArRog: w mc może by już poszło x2, ale nie probuje, nie mam potrzeby. Chociaż już blisko bo ostatnio robiłem 1,91 bez problemu. BP to tragedia, 1,15 wychodzi około xD
  • Odpowiedz
@ArRog: ciezko określić, bo sam sie wszystkiego (prawie) uczyłem, dużo czasu straciłem (miesiące). Bo zacząłem od poziomu 0, znajomy coś mi tam pokazał, myślałem, że on sie zna i w ogóle, że dobrze robi. No i leciały jakieś splity, wielostawow praktycznie brak. Dopiero po czasie zacząłem ogarniać, że on #!$%@? umie i stoi w miejscu od lat. Więc nie mam pojęcia jak to policzyć. Nikt mi nie tłumaczył techniki, odpowiedniego spięcia,
  • Odpowiedz
@kRpt: spoko, kumam :) generalnie staram się nie porównywać do innych, ale jakieś tam odniesienie zawsze staram się zbierać żeby wiedzieć jak mi idzie :)
  • Odpowiedz
@ArRog: wiesz, mógłbym powiedzieć, że rok, a mógłbym powiedzieć że 2 lata. Mógłbym nawet powiedzieć, że mniej niż rok. Bo nie zacząłem z poziomu, gdzie od razu ktoś mi wytłumaczył najważniejsze rzeczy. Za rok pewnie znowu będę inaczej na to patrzył, będę widział, jakie błędy robiłem teraz.
  • Odpowiedz