Wpis z mikrobloga

Mireczki, boli mnie gardło. Wypiłem już dwie herbaty z miodem, plukalem gardło woda z solą, za 20 minut zrobię sobie mleko z czosnkiem, jakie jeszcze metody domowe mogę zastosować? Używałem Tantum Verde w spreju, ale szukam czegoś jeszcze domowego żeby się pozbyć tego gówna. Mogę mieć 40 stopni gorączki, ale jak mnie boli gardło to nie wytrzymam. Najgorsza choroba.

#zdrowie #choroba
  • 11
@JamesW: ja bolące gardło zamykam w 2 dni. Przede wszystkim szałwia, pić napar z szałwii z cytryną, imbirem, wciśniętym czosnkiem i miodem + Amol/Aromatol. Na przemian z naparem z rumianku np. Cały czas trzeba coś takiego popijać. W biedrze masz fajną herbatke 'Na gardło', też jest spoko. Oprócz tego płukać gardło specyfikiem Gargarin.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
woda z solą,... Tantum Verde


@JamesW: gratuluję właśnie wyjałowiłeś sobie gardło co nie jest niczym dobrym, w dodatku jeśli to wirus, a na 90% jest to wirus, to nic Ci to nie pomoże. Leć lepiej do apteki kup sobie Glimbax i płucz 4x dziennie. Dodatkowo kup Entitis i wieczorem po myciu zębów trzymać jak najdłużej blisko gardła.
@vexov no nie jedno po drugim, od drugiej w nocy się męczę z tym. Nie chciało mi się wtedy nic gotować więc brałem Tantum Verde, po soli już nic nie brałem oprócz mleka z czosnkiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vexov no nie jedno po drugim, od drugiej w nocy się męczę z tym. Nie chciało mi się wtedy nic gotować więc brałem Tantum Verde, po soli już nic nie brałem oprócz mleka z czosnkiem


@JamesW: no to tym lepiej, leć do apteki kup te 2 leki, kilka dni max i będzie dobrze. Jak zaczynasz mieć katar to kup sobie jeszcze w aptece olejek eukaliptusowy albo tymiankowy 4 do 5 kropel