Wpis z mikrobloga

Chyba nie ma juz nikogo, kto watpilby w istnienie Klatwy Szalonego Krola Warmii, oraz jej ogromnej mocy. Jednak, jesli znalazlby sie ciagle taki niedowiarek: oto jej najnowsza ofiara. Wizjoner i rzezbiarz narodowy, Bartlomiej Kurzeja, ktory w wyborach, po smierci L Kaczynskiego, usilowal podstepnie zajac nalezne Krzysiowi Misiowi miejsce na liscie kandydatow na stanowisko Prezydenta RP, zostal wlasnie skazany na 6mies paki!

https://www.wykop.pl/link/5155343/skandal-pol-roku-ograniczenia-wolnosci-za-spalenie-marzanny/
PS Nie polecam czytania komentarzy. Straszny rak, nawet jak na standardy Wykopu
#kononowicz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: to dziwne bo wczoraj chwilę patrzyłem lajwa tn i tam chyba Sendecki I Kurzeja mówili że odnieśli zwycięstwo nad sądami, czyli zrozumiałem z tego że go uniewinnili.
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: Właśnie szukałem materiału gdzie Kurzeja lat temu wiele rzucił rękawiczkę potężnemu Warmianinowi przez telefon do której zapewne się odnosiłeś.
Co do klątwy warmiańskiej, to nie teoria spiskowa a fakt. Na pana Kurzeję przeszła już dawno temu. Wszak przyjaźni się z takimi narodowymi osobistościami jak Eugeniusz Sendecki, Andrzej Hadacz.
Z całego tego towarzystwa najbardziej normalny wydaje się Czeczetkowicz chociaż i jego klątwa Warmiańska nie oszczędziła z roku na rok on
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka:
Przyjazn z Doktorem Sendeckim nadal kwitnie, natomiast TW "Matka" jest chyba dozywotnio spalony we wszystkich srodowiskach.
Co do pojedynku Kurzei z Kononem, to niestety niewiele pamietam, poza tym, ze mialo sie to wszystko odbyc w rycerski, staropolski sposob.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka:Tak było. I stąd sie wzięło sie rzucanie rękawiczki dla Mexicana.
Wracając to pamiętam jak Kurzeja proponował Kononowi rodzaj broni, jaką mieli walczyć.
Miecze, topory i tak dalej i tak dalej. Oczywiście ustalenia odnośnie okuratnego pojedynku o miano kandydata na kandydata byli prowadzone przez telefon a wszystko to uwiecznił legendarny redaktor Czeczetkowicz. Szkoda, że te stare materiały przepadli.
  • Odpowiedz