Wpis z mikrobloga

Szukam fotela biurowego do około 500 zł. Póki co Markus z ikei wydaje się najlepsza opcją, ale zastanawiam się nad dopłatą do JÄRVFJÄLLET. Jeszcze są do rozważenia tanie fotele gamingowe, ale z ich po roku lub niewiele wiecej niewiele zostaje z tej eko skóry (dlatego markusa chce kupić materiałowego). Jakieś opinie? Coś innego wartego polecenia?

#ikea #pcmasterrace #meble
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trll: kiedy kupowałem fotel, to w JYSK były promocje na fotele (jak zawsze zresztą) i były jakieś Markusa. Trochę się jednak naczytałem i ponoć w JYSK to tak niezbyt z tą jakością. Od 3 lat mam Markusa i bardzo sobie chwalę. Dalej jest w świetnym stanie. A na lato siatka świetnie się sprawdza. No i żadne materiały skóropodobne. Jeśli o mnie chodzi to mogę polecić każdemu.
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle: wlasnie teraz czytam opinie i ten siatkowy z jyska to jakas tandeta. Langemark ma mieszane opinie: niby cos skrzypi (ale nie uwazam tego za wade, bo i wlasciciele markusow sie na to skarza wiec), o jakosci zdania podzielone (dla i mnie i tak zawsze jakikolwiek material>eko skora, a w tej cenie glownie to jest, a inne fotele tez raczej nie maja sie czym chwalic) i jest dosyc waski jak
  • Odpowiedz
@trll: kupiłem takiego o nazwie ANGEL biurowy obrotowy eurOpa. W sumie spoko, ergonomia się zgadza, jest wygodny no i podrożał o 100 cebulionów, więc może już nie będzie taki atrakcyjny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trll: mi pokazywało 500 zl dlatego wysłałem :/ Miałem kartę otwarta dłuższy czas bez refresha bo to z peppera z kilku dni temu.

No to Markus. Ja mam i wg mnie jest w porządku.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AdamES: siedziałem na nim dzis, zły nie był i do jakości nie mogłem się przyczepić (a przynajmniej do tego co był na wystawie). Rzeczywiście siedzenie mogło by być trochę szerzej, za to podparcie w lędźwiach węższe (zupełnie nie czułem że siedzę w kubelku). Jedynie do czego mogłem się przyczepić to ramiona (male + ruszaly się w każdym kierunku), ale przynajmniej są regulowane.

Był jeszcze jeden gejningowy w jysku co właśnie
  • Odpowiedz
@trll: Zjeździłem pół Łodzi w poszukiwaniu wygodnych foteli w rozsądnej cenie. (brałem dwa). Ograniczony jestem miejscem dlatego wybrałem te zielone (imo lepszy niż to oc jest w Ikei). Jeżeli bym miał brać coś lepszego to ceny oscylują wtedy w okolicach 1200-1500zł. I takie pewnie będą w przyszłości :)

Jeszce na plus w tych fotelach są gumowane kółka.

P.S. ramion nie montowałem. Inaczej by mi nie weszły między nogi od biurka.
  • Odpowiedz
@trll: poszukaj jakiegoś używanego z biurowych profesjonalnych z regulacją wszystkiego, np profim xenon czy inne. Mam markusa, siedziałem na takim xenonie kilka razy i w sumie drugi raz markusa bym nie kupił, czegokolwiek innego bez regulacji też nie.
  • Odpowiedz