Wpis z mikrobloga

@Marseloo: ja jestem z tych, którym by serce umierało wraz z ceną i nie mógłbym nim grać, mimo że jednocześnie ceny innych zawodników też spadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marseloo: Przygotuj się na ból dupy w wiadomościach prywatnych po meczach, że jesteś PAY TO WIN i w ogóle powinno być Ci wstyd, że z tym kimś wygrałeś, bo byłeś słabszy, a wygrałeś tylko dlatego, że handicap, fart i w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gratulacje, sam zawsze do niego dążę, ale udaje się to dopiero w okolicach kwietnia-maja xD
@sernik92: Dzięki Miras! Ja też co fife robię challenge Ronaldo. Jak pojawia się w składzie to już jestem zadowolony. Ścisnąłem pośladki, bo nauczony poprzednim rokiem wiem, że z tygodnia na tydzień kosztowałby mnie pewnie tylko więcej.
@Marseloo: Jak ten CR7 musi teraz masakrować te startery, zazdroszczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szanuję za upór w handlu. Ja w tym roku tylko zrobiłem zaawansowane sbc i z tych ~400k zrobiłem skład i jakoś nie mam ochoty do handlu, jak w zeszłych latach. Chyba się starzeję... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sernik92: Póki widać coraz większy progres to jest motywacja. Koniec końców i tak zawsze sprzedaje coinsy więc dochodzi fajna sumka na realne konto. Ja zrobiłem wszystkie popularniejsze SBC gdzie nie wymagano lojalności i wypadł mi tylko ten marny IF za 15k. EA chyba balansuje to- kto ma duży zysk na rynku nie ma szczęścia w paczkach. Analizowałem tę zależność już w poprzednim roku i w wielu przypadkach się to pokrywało.