Wpis z mikrobloga

Cześć wam #szukampracy #pracbaza,
nie chce ktoś pomóc w napisaniu CV? Nie mam zbytnio czym się chwalić więc ciężko napisać dobre CV (°°

W skrócie 24 lata, doświadczenie niestety tylko kilkuletnie jako manager w "korporacji" pod złotymi łukami, technik elektronik (tylko na papierze), język angielski B1, prawo jazdy. Uczę się ostatnio dużo programowania typu aplikacje internetowe, tworzenie stron itd. Umiem dobrze HTML, CSS/Sass. Mniej dobrze JavaScript i GIT. Teraz jestem na etapie poznawania Wordpress i SEO oraz szlifowania podstaw.
Gdy już będę płynnie pisał w Vanilla JS zamierzam przesiąść się na jakiś freamwork, uczyć się pracować z npm, webpack itd. oraz podszlifować angielski. Nie tworzyłem portfolio, ponieważ przeglądając oferty prac nawet nie spełniłem ani jednej oferty pod względem Tech stack jako front-end, ale ciągle się rozwijam. Za rok planuje studia zaoczne na informatyce.

Jakby co poszukuje pracy okolice #bydgoszcz, odpada wszystkie gastro/restauracje/barmaństwo (tydzień byłem i to nie moja bajka). Po prostu nie chciałbym przechodzić z gastro na gastro. Chciałem celować w pikseo, sunrise ale nie musi być z IT.

Jestem sumienny, pracowity, kontaktowy (podobno dobry coaching robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Nie mam problemu z kontaktem z ludźmi, szybko się uczę. Twarz wyjściowa, wysoki.

Jak nikt nic nie ma to prosiłbym o rzucenie okiem na CV, prześlę na priv. Danie wskazówek czego nie pisać a co lepiej napisać.

Miłego dnia ʕʔ
  • 1