Wpis z mikrobloga

Z "naszego ulubionego" kanału zniknęła publikacja materiału z wywiadu w Chilli Zet.
Czyżby redakcja zorientowała się, że na przykład gwiazda Rado już nie błyszczy tak jak błyszczeć powinna?
#jaktoogarnac
  • 11
  • Odpowiedz
@luzdelsur1: @kozacki-trolejbus: Być może panowie redaktorzy uznali iż materiał może szarpnąć wizerunkiem stacji, a „bohaterowie” odcinków to nie gwiazdy tylko uczestnicy show będącego kolosem na glinianych nogach.
Uważam że sama stacja jako źródło powinna się do tego w jakikolwiek sposób odnieść, nawet z malutkim kilkuzdaniowym wyjaśnieniem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@CzopWsza: niewiem nie słucham tego radia, a i na stronie tej rozgłośni nic nie było na ten temat więc może połapali się co jest 5 i woleli nie ryzykować nadszarpnięcia wizerunku. @bez_razu bardzo możliwe że stało się tak jak mówisz. Jaca jest znany z tego że tam gdzie się pojawia zostawia tylko smród i zle smojarzenia a wspolpracujace z nim podmioty szybko chcą zapomnieć o dziwnie zawsze krotkiej współpracy spuszczając zasłonę
  • Odpowiedz
@CzopWsza: Osobiście widziałam tylko jeden komentarz pod filmem coś w stylu „panie Jacku gratuluje, słyszałam pana w radiu” Nie wiem na ile wiarygodny bo u mnie inna stacja na tapecie.
  • Odpowiedz
@CzopWsza: Emisja w Chilli miała być w piątek, u Kurzątkowskiego w poniedziałek. Przesunął to na niedzielę.
Czy audycja w radiu była nie wiem, ale widziałam w sobotę komentarz o którym wspomniał bez razu.
  • Odpowiedz
@kozacki-trolejbus ciekawa teoria... że nad wyraz często jego pierwsze współprace są tak krótkie i są tymi ostatnimi. Może stąd co chwilę musi zajmować się czymś innym? Czy ktokolwiek widział, żeby tego człowieka zaproszono dokądkolwiek ponownie? Nie. Zawsze jest jeden raz, potem wybucha afera i musi uderzać gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@kozacki-trolejbus no tak, racja... chociaż mam wrażenie, że jest przede wszystkim ogromnym egocentrykiem. Dosyć przekonującym na początku znajomości, inteligentnym, oczytanym, wygadanym... problem w tym, że takich ludzi trudno znieść na dłuższą metę. #!$%@?ą o sobie, wymądrzają się, są śliscy i kombinują żeby wszystko poszło z korzyścią dla nich. To doskonali aktorzy, mistrzowie pierwszego wrażenia, osobnicy którzy przyciągają do siebie ludzi. Moje odczucia są takie, że on robi show na tych kilku %
  • Odpowiedz