Wpis z mikrobloga

Sondaż wykopowy #wybory zostawcie plusa dla zasięgu. #polityka

Na kogo zaglosujesz

  • PIS 9.0% (87)
  • Koalicja obywatelska 28.2% (272)
  • Konfederacja 53.4% (516)
  • PsL 7.0% (68)
  • Samorządowcy 2.4% (23)

Oddanych głosów: 966

  • 47
  • Odpowiedz
@DimkaHelikopter: otóż to, właśnie dlatego jedyny rozsądny głos, to głos na KO, tylko platforma jest w stanie odsunąć pis od #!$%@? kraju. Przez 8 lat udowodnili, że rządzić potrafią, przeprowadzili kraj przez kryzys w zasadzie bezstratnie, potrafili wprowadzić trudne i potrzebne reformy a to, że ludzie uważają że kradli? Ktoś komuś coś udowodnił? xD Każdy kto zasiada na stołkach władzy gra pod siebie, jednym to wychodzi lepiej innym gorzej. Owszem,
  • Odpowiedz
  • 7
@Tomasztom połowa wszystkich głosów na szuralicję, dramat. Pocieszam się tylko faktem że połowa wykopu nie ma jeszcze praw wyborczych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Agemaker: wiele się nie pomyliłem, nie miałeś 14 lat tylko 17 bez praw wyborczych więc dziwne żebyś się polityką interesował między 9 a 17 rokiem życia kiedy to oni byli u władzy. To wyjaśnia te brednie
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: @ImNewHere: ciekaw jestem które #!$%@? reprezentujecie, pisowskie czy szurowskie? Szkoda mi czasu na to wasze #!$%@?, sugerowanie, że młodsi nie mogą mieć zdrowych poglądów i interesować się polityką xD Sugerowanie, że czegoś nie pamiętam xD Wy za to bardzo dobrze pamiętacie pisowską propagandę i ostatnie wydania wiadomości, które skutecznie ryje wam beret. Żal patrzeć jak polaczkami robaczkami łatwo manipulować dając im ich własne pieniądze. Będzie was pis
  • Odpowiedz
@Agemaker: dzbanie maiłeś 9 lat jak PO dochodziło do władzy, gówno wiesz jak było i co było, a teraz zgrywasz wielkiego wyborce, a tak naprawdę gówno się znasz, właśnie przez takich jak ty jest tak #!$%@?, bo gówno sie znają, a wybierają zmanipulowani partyjną propagandą. Tfu ci na ryj
  • Odpowiedz