Wpis z mikrobloga

@adamwbr: tak prawde mówiąc nie mam bladego pojęcia o stolarce xd jak mi napiszesz to przeczytam a pewnie i tak tego nie zrobię bo nie mam nawet narzędzi żeby zrobić coś takiego. Jak już chcesz opisać to może zrób krótki wpis taki tutorial jakie narzędzia użyłeś i jak to sie wycina na pewno dużo ludzi się zainteresuje. i może nawet ktoś zrobi sobie coś takiego ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@adamwbr: 800 zł to cena sprzedaży czy produkcji? Można u Ciebie Mirku zamówić same blaty dębowe?

Zrobiłem sobie już biurko i do salonu będę spawać stolik kawowy i stół. W związku z tym potrzebuje znaleźć stolarza co ogarne mi blaty surowe pod olej.
  • Odpowiedz
@adamwbr: skoro znasz się na tym co nieco to podpowiedz, czy jest sens robić stół z porządnych desek z rozbioru drewnianej stodoły? Chciałbym blat tak z 200x80cm z tego zrobić, tylko nie wiem jak porządnie złączyć deski i jakiej obróbki by potrzebowały
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@adamwbr: panie, ale biel Pan wycinaj bo jak się trafi klient co się na drewnie trochę zna to będziesz Pan drugi raz robił.
  • Odpowiedz
  • 0
@Powuyo: klient zdecydował się na wykorzystanie bieli pomimo wytłumaczenia mu charakterystyki. Nie widzę nic złego w wykorzystaniu odrobiny bieli w tak małym meblu oraz w miejscu gdzie nie jest to element konstrukcyjny.
  • Odpowiedz
  • 0
@fimino: jak komuś odpowiada taki styl to jak najbardziej jest sens robić. Aby połączyć ( skleić ) deski ze sobą przydałoby się strugnąć płaszczyzny stykowe ( aby połączenie było zlicowane). Płaszczyzny na blat jeśli chcesz aby były płaskie i równe również przydałoby się je strugnać z obu stron. No chyba że lubisz takie mocno loftowo rustykalne to możesz je tylko przeszlifować. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to wał śmiało na
  • Odpowiedz
  • 0
@pigoku: zamówienia głównie przez polecenie ( tzw pocztą pantoflową), później fb i ostatnio trochę na wykopie mam zleceń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz