Wpis z mikrobloga

Jakie słuchawki z tych lepsze?
Razer kraken pro v2
Razer kraken v2 tournament edition
Razer kraken v2 7.1
Razer kraken mercury v2 7.1
(jestem posiadaczem Razer kraken pro i chce kupić nowsze bo moje mają 4 lata i mimo nie traktowania ich zbyt ostrożnie wytrzymały i nadal uważam je za pancerne jedyne co się zużyło to ekoskóra osłona kabla i mikrofon [a i nie piszcie że żadne z tych bo dźwięk mi się podoba] ) #razer #sluchawki #audio #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FoX2137: nie na temat
Czy muszą być Gamingowe? Dobre słuchawki plus dobry mikrofon w tej samej kwocie dadzą Ci lepszy dźwięk.
Chyba, że chodzi ci o przesadzony bas Razera, przez co wybuchy są znacznie bardziej.... wybuchaste
  • Odpowiedz
@FoX2137: Za 100, góra 150 zł, kupisz słuchawki które będą grać lepiej niż te Razery. Zresztą co ja gadam - nawet Superluxy HD681 za 85 zł zjadają te Razery na śniadanie...
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Ehh chyba nikt nie przeczytał tego na samym dole tylko każdy jak już widzi Razer na początku to odrazu że '' inne lepsze "
  • Odpowiedz
Ehh chyba nikt nie przeczytał tego na samym dole tylko każdy jak już widzi Razer na początku to odrazu że '' inne lepsze "


@FoX2137: moja opinia na temat basów wynikła z własnego odsłuchu i porównania z CAL! które kosztowały w swoim czasie 150 zł - moje słuchaweczki zjadały Razery brata pod każdym względem poza siłą basu i posiadaniem mikrofonu. Siłą basu, nie jakością.

(jestem posiadaczem Razer kraken pro i chce
  • Odpowiedz