Wpis z mikrobloga

@Piwniczny_haker: co to za urojenia z tym komunizmem? XD typiara tylko zwraca się o lepszą ochronę środowiska. Kraje wysoko rozwinięte skupiają się na takich problemach. Jedni zastanawiają się nad losami świata, wpływem robotyzacji na rynek pracy, gospodarka surowcami, podbojem kosmosu, a inni grzebaniem w śmietnikach i lepieniem ziemianek z gówna. Wolałbym aby Polsce było bliżej do tych pierwszych niż Afryki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@su1ik: Ale przecież od kilku lat środowisko i klimat są ważnym tematem. Coraz ostrzejsze normy spalin, ogromne inwestycje w OZE, promowanie rowerów w mieście. Czego ten gówniak i reszta klimatycznych protesantów oczekuje?
typiara tylko zwraca się o lepszą ochronę środowiska. Kraje wysoko rozwinięte skupiają się na takich problemach. Jedni zastanawiają się nad losami świata, wpływem robotyzacji na rynek pracy, gospodarka surowcami, podbojem kosmosu, a inni grzebaniem w śmietnikach i lepieniem ziemianek z gówna. Wolałbym aby Polsce było bliżej do tych pierwszych niż Afryki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@su1ik: u nas dzięki wyborcom PO to jesteśmy bliżej Afryki....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piwniczny_haker: bardziej mnie zastanawia, że posługuje się plastikowymi opakowaniami i szczesliwa. Dla mnie to hipokryzja. Nie możemy jeść mięsa i mówić, że wegetarianizm uratuje świat, nie możemy kupować ton plastiku i mówić o tym, że trzeba żyć pro środowisko i no-waste
@Piwniczny_haker: ta dziewczynka nigdy nie widziała takiej biedy, więc i gówno wie o świecie. W swoim małym rozumku nie kuma że Szwecja zanim stała się rozwiniętym krajem, sama miała w #!$%@? ekologię. O planetę trzeba dbać ale nie stopujac rozwój innych krajow. W ten sposób bogacze będą bogatsi a biedaki biedniejsze. Ale o czym ja tu w ogóle gadam, przecież to dziecko jest memem, a nie dawcą pomysłów jak w sposób