Wpis z mikrobloga

Gra ktoś jeszcze w metina i powie mi co zrobić żeby ten #!$%@? launcher zaczął działać? Próbuję dodać konto i w każej grze "wystąpił błąd" nie moge dodać starego konta nie moge zrobić NIC, jak gameforge coś zrobi to musi być #!$%@? zawsze
#metin2
  • 12
  • Odpowiedz
@ertenix nie chce w to grać, po prostu odnalazłem stare konto na które nie wchodziłem 10 lat i chce zobaczyć co na nim było ale nie moge nic zrobić bo gameforge ma teraz tak #!$%@? launcher że szkoda gadać
  • Odpowiedz
@Ertenix: udało się wbić, w sumie dziwie się że ktoś w to jeszcze gra, szkoda że tak #!$%@? bo kiedyś naprawde przyjemnie się grało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@FreeRiderr: gra typowo pod is, mnóstwo botów, spadki ilości graczy, padanie serwerów, nic nie wnoszące aktualizacje, zabezpieczenia przed cheatami nie działały no można by tak wymieniać w nieskończoność. Przykre to troche bo gra naprawdę była popularna w PL i gdyby GF dobrze ją poprowadził to myśle że nadal cieszyła by się dużym zainteresowaniem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SiemkaKtoPeeL zawsze alternatywą oprocz oficjalnych są serwery prywatne i niektóre naprawdę były (a może nadal są) ciekawe i grało na nich duzo ludzi :D
  • Odpowiedz