Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś zestaw kamer i rejestratora (dobry stosunek jakości do ceny) do zamontowania na budynku?

Dziś koleś uszkodził mi pod domem nowe auto (nawet nie miesiąc się cieszyłem () ) i podobno chciał uciekać. Gdyby sąsiad nie był swiadkiem to bym szukał wiatru w polu

  • 6
@borobro
@dewx
Montować mogę sam, to nie problem.
Kamery skoro już to myślałem o 3 - jedna przed dom na parking i ulicę (nocą standardowe rozproszone światło z lamp ulicznych), druga na bramę i wjazd oraz trzecia na podwórze gdzie auto zazwyczaj stoi w nocy (nocą 2 i 3 prawie nieoświetlone).
Jakość wystarczająca do rozpoznania tablic ewentualnego sprawcy, lub postaci niechcianego gościa.

Rozdzielczość 720 do powyższych założeń wystarcza, czy lepiej 1080?
@rysiekbucket najważniejsze, aby to był markowy sprzęt - hikvision, dahua i merx, który sam posiadam ( ͡º ͜ʖ͡º) jeżeli ma być tanio, prosto i dobrze to polecałbym systemy hdcvi, hdtvi, ahd. Co do rozdzielczości to 4Mpix teraz taki standard, 720p to taka trochę skamielina... Jaka odległość od miejsca montażu kamery do strefy jaka Ciebie interesuje? Kwestia tablic to grubszy temat, sporo zależy od kąta patrzenia kamery i