Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mystaloba: ja mam wersję 4k. Doświadczeń z innymi nie. Ta jest super ale używam tylko kodi i netflixa. Kiepski jest launcher oryginalny a zmienić niestety nie można. Są jakieś protezy ale nie próbowałem.
  • Odpowiedz
@ubuntu123: Wielkie wielkie dzięki za info. W ogóle szybko działa, buforuje? Mógłbyś tak zainstalować HBO Polska na chwilę, czy to na kodi czy oddzielną apkę i mi powiedzieć czy działa? Nie mówię, że teraz :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mystaloba: na razie dwie aplikacje. Jakaś z apk mirror wersja ATV nie odpala bo region zły. Inna podobno wykrojona z Sony (coś tam 0.0.0.59) nie widzi internetu. Mam jeszcze jedną z gugla i wtyczkę do kodi. Tyle że nie mam tam działającego konta. Do wieczora ogarnę.
  • Odpowiedz
@ubuntu123: WOW! Super. Tylko czy będzie odtwarzać materiał? To też nie jest takie pewne. Ale ogólnie jestem już na 99.99% zdecydowany na ten sprzęt. Polecasz? Jak z szybkością chodzenia ma menu i ogólnie? Porównywałeś z google chromecastem?
  • Odpowiedz
@mystaloba: Wcześniej miałem jakiegoś chińskiego boxa.
To kupiłem dla Netflixa.
W/g mnie jest ok. Ma jakieś przycinki ale jeszcze nie trafiłem na nic, co by to zatkało.
Ściągałem jakieś trailery z sieci ze strony https://4kmedia.org/ i odtwarzałem z nas po LAN.
Wszystko bez problemu.
Dla jasności: mój TV to fullhd LG dość stary. Nie mam żadnego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mystaloba:W 4k nie da rady zrobić root'a. Ja mam podłączony ugreen hub +LAN ale podłączyłem tylko czytnik sd. Dodatkowo to nie ma dodatkowego portu USB tylko wejście do ladowania. Trzeba podłączyć przejściówkę otg+ładowanie. Tyle że dostęp do tej dodatkowej pamięci jest taki dość mocno ograniczony. Reasumujac: ja nie używam. Wszystko leci z LAN.
  • Odpowiedz