Wpis z mikrobloga

Mireczki zabrnęłam zbyt głęboko w internety i ocknęłam się na Kafeterii. Grażyny, Karyny oraz madki wszelakiej maści zastanawiają się czy wykopki je podczytują na temacie BB tak jak one nas.... sorry kochane, nie wiem jak reszta, ale przywiało mnie po raz pierwszy do Was. Może 20% gada z sensem a reszta to rak content w wersji instant. Najbardziej rozbawiła mnie tam osoba, która głośno zastanawiała się dlaczego nie lubimy zielonek, skoro sami nimi kiedyś byliśmy? No właśnie Mireczki, czemu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#bigbrother
  • 11
  • Odpowiedz
@lenamilena: @lenamilena: Bo większość zielonek, które tu wchodziło podczas 1 edycji to były typowe zaślepione madki, które oglądały tylko tvn7 i nie widziały co się działo na streamie. Dawały swoje rakowe mądrości rodem z pudelka czy innych rakowych grup. Zupełnie inny target.
  • Odpowiedz
@lenamilena: Kafeteria to był wykop w 2010 roku, Grażyny i Karole to ich tutaj stuleje niennaiwdzą, a zjeby takie jak #!$%@?, Weganka czy Nosaczita i Spermiarz będą miały wieczne grobostwa. Good bye miss a american pie
  • Odpowiedz