Wpis z mikrobloga

David Beckham
Bardzo niedoceniany piłkarz, niesłusznie uważany przez wielu za mocno przereklamowanego.
Pierwszy prawdziwy piłkarz celebryta. Pionier, biznesmem, ikona stylu, trendseter, grająca marka. Warto przypomnieć, że był to naprawdę wielki sportowiec. Swego czasu nikt nie posyłał tak genialnych długich podań jak Becks. Profesor rzutów wolnych.
#gimbynieznajo
#mecz
#pilkanozna
EkspertzNASA - David Beckham 
Bardzo niedoceniany piłkarz, niesłusznie uważany przez...
  • 19
@Ron1n: @FarAwayFromMyDream:
Mam wam z nazwisk podawać krytyków? Wielokrotnie przewijały się opinie i hejt na Davida, że to mierny piłkarz i bardziej pozaboiskowe gwiazda, niż sportowiec. Jego sukcesy marketingowe przysłoniły to co robił na boisku. To w końcu jeden z galaktycznych Realu Pereza. A wtedy czasy były inne, marketing w futbolu nie grał tak jak dzisiaj, za ładną buźkę nie trafił do Madrytu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: u mnie na podwórku to było bardziej tak, że swego czasu wszyscy mieli beckhama z MU i tylko jeden kolega raula z realu madryt xd też miałem jedna becksa, potem kupowałem inne ale też MU
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ekspert_z_NASA: no dawaj te nazwiska, bo ja nie pamiętam przez kogo był niedoceniany. Beckham zapoczątkował w futbolu to co dziś nazywamy wizerunkiem boiskowym. Nikt wcześniej nie odważył się wyjść w "ulizanej" fryzurze, przycietej na przedzialek. To była klasa, umiejętności boiskowe +look, wszyscy chcieli być jak Beckham. #!$%@? Pan, albo pijany.
@Ekspert_z_NASA: dla mnie tak:
- chyba pierwszy piłkarz, który tak charakterystycznie wykonywał rzuty wolne. A już ich jakość to 10/10
- pierwszy, który tak rozbudował swój wizerunek. Myślałeś reklama Pepsi - widziałeś Beckhama.
- słaba szybkość czy drybling. Mimo to - jeden z najlepszych na świecie w swoim czasie. W MU liczby miał baaaardzo dobre liczby jak na skrzydłowego.
- wszędzie gdzie grał, trzymał wysoki poziom
- jedna z najbardziej charakterystycznych
@rrdzony: na kompilacji masz początek lat 00'
A koszulki się zmieniają bo moda się zmienia. 100 lat temu grano w spodniach 3/4 i kaszkietach na głowie. W latach 70-80' spodenki były obcisłe i kończyły się w połowie uda. W latach 90 i ja początku 00' znowu był powrót do obszernych strojów, luźnych koszulek i spodenek do kolan. Teraz znowu stroje są slim.
To się po prostu zmienia, za kilka lat pewnie