Wpis z mikrobloga

@suluf: W sensie z nikim, bo nie ma tego na insta czy innych socialach? Jak Twoja kobieta Ci napiszę, że właśnie jest z koleżankami na imprezie, to pamiętaj, że to może być prawda, a nie musi. Fakt, to co słyszysz nie zawsze jest prawdą. Ale obserwując aktualne standardy życia, to jednak on odbija sobie bo boli go serduszko (efekt dowartościowania się, odnosisz się z atrakcyjniejszymi kobietami niż Twoja ex), a
  • Odpowiedz
@suluf: W sensie z nikim, bo nie ma tego na insta czy innych socialach? Jak Twoja kobieta Ci napiszę, że właśnie jest z koleżankami na imprezie, to pamiętaj, że to może być prawda, a nie musi. Fakt, to co słyszysz nie zawsze jest prawdą. Ale obserwując aktualne standardy życia, to jednak on odbija sobie bo boli go serduszko (efekt dowartościowania się, odnosisz się z atrakcyjniejszymi kobietami niż Twoja ex), a
  • Odpowiedz
@suluf: Drążysz okrężnie, podsumuje kulturalnie - wróć do oglądania tej alternatywki, twórz dalej wyimaginowany świat wokół niej, no i rób dalej z niej ofiarę. Co do tego ostatniego się zgodzę sam ze sobą, bo jest ofiarą, ale własnej głupoty i pazerności, jest brzydką #p0lka, z jedynym wyróżnikiem - ma fejm. Dodam, że zapewne się jeszcze nie bolcuje, bo Chady wstają o tych godzinach, więc do 2-3 będzie
  • Odpowiedz
podsumuje kulturalnie

bo jest ofiarą, ale własnej głupoty i pazerności

jest brzydką #p0lka

Dodam, że zapewne się jeszcze nie bolcuje


więc do 2-3 będzie już zbolcowane przez jakże wartościowego twórcę platformy youtube, nie wiem jakiego i mnie to nie interesuje, ale rzuciłem przykład, że w jej oczach to taki chad. Pokój.
  • Odpowiedz
@suluf: Baituj baituj. Chyba że słowo retrospekcja wydarzeń nie obiło Ci się o uszy.


@zyxen: masz więcej intymnych detali na temat osób które cię nie interesują ? Oczywiście z pełną kulturą
  • Odpowiedz
@suluf: ? ? ? xD.

Dobra, bez sensu, bo nie czuję nawet potrzebny odpowiadania, więc baity dalej słabe, nieskuteczne. Mimo wszystko wychodzę już z pracy, także miłego dnia i oglądania alternatywki Krzysia Gonciarza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dobra, bez sensu, bo nie czuję nawet potrzebny odpowiadania,


@zyxen: Dobrze że to zaznaczyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo
  • Odpowiedz
@suluf: Tylko gigaprzgryw nazywa się artystą, poetą. Przecież chłopie ty obok artysty nie stałeś, chyba że robienie zdjęć wschodu słońca się w to wlicza, to przepraszam xD.
  • Odpowiedz
@suluf: Tylko gigaprzgryw nazywa się artystą, poetą. Przecież chłopie ty obok artysty nie stałeś, chyba że robienie zdjęć wschodu słońca się w to wlicza, to przepraszam xD.


@zyxen: To jest przeróbka opisu @Brzytwa_Ockhama. Ale przyjmuje twoje przeprosiny.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Przecież Kasia założyła firmę wspólnie z Gonciarzem, tworzyła ją od samego początku, więc nie mam pojęcia skąd taka interpretacja rzeczywistości. Ach, ale przecież wszystko musi pasować do wcześniej przyjętych założeń (np. dotyczących związków)... Przestań żyć cudzymi relacjami i popracuj nad własnymi. :P
  • Odpowiedz
@suluf mam wrażenie że kolega @zyxen to troll, ale nie jestem pewny. Anyway, ja bym olał i nie odpowiadał bo szkoda czasu.


@Dino_Drezno: Ale to że to troll to jest absolutnie oczywiste. Ale daje się łatwo wkręcić a ja akurat mam teraz sporo czasu.
  • Odpowiedz