Wpis z mikrobloga

@Majsterzyna: @BooB: niestety tak to będzie wyglądać za każdy razem jak jest możliwość kupna tego gówna *fifapoints*. To jest chore, żeby ludzie już przed premierą oficjalnej gry mieli takie składy poprzez kupowanie gówna. to niszczy grę i odbiera ochotę dla ludzi, którzy jakimś cudem uzbierali na Access'ie 100k i zbudowali swój pierwszy skład. ktoś ma fun z tego, że ogląda jakiegoś #!$%@? liska czy parówe junajteda, którzy mają na start
@Zimus: no tak, ale tutaj chodzi mi bardziej o to minę Kurta i tego że ktoś jeszcze użył kart treningu na takim kozackim składzie :D A co do fifa pointsów to powinny być całkowicie zakazane, mikropłatności - tak -> stroje, herby, stadiony i inne pierdoły "wizualne" za pieniądze mogą być, ale nie paczki. EA akurat w fifie prezentuje najbardziej #!$%@? pay to win ze wszystkich istniejących.
@Zimus: wiesz, jeszcze zrozumiem jak taki skład ma "Pro Player" który ma sponsorów i może pozwolić sobie na kupno #!$%@? wie ile fifa pointsów, bo musi mieć skład na turnieje i inne pierdoły, ale mnie właśnie najbardziej #!$%@? że przychodzi taki co nie ma pojęcie o piłce, nie umie grać - bo jedyne co zna to którym się kopie i którym podaje, ale #!$%@? w grę od #!$%@? kasy, a takie
@Fox7er: dlatego uważam, że fifa to jest typowa gra P2W. mimo, że masz to co wymieniłeś to w znaczny sposób ułatwiło możliwość zbudowania lepszego składu, stąd moje pytanie - po co 200k gówno*fifapoints* można doładować PRZED PREMIERĄ? i czemu ludzie to robią (wiem, że te liski i junajtedy to nawet i od EA dostaną) i jeszcze się tym jarają. serio, nie potrafię tego zrozumieć.

@BooB: dokładnie, to i tak wszystko
@Zimus: No niestety, to gra p2w. Ja na start przyznaję, kupiłem 2400 fp żeby zagrać parę draftów. No ale w zaawansowanych sbc nic ciekawego mi nie wypadło to gram w ataku Bakambu, Carrasco, Willian, Hamsik, Paulinho czy Talisca.
@Fox7er: @Mruvek: dokładnie, wystarczy spojrzeć co robi @plkd. Zdecydowanie lepiej ogląda się jego odcinki/streamy niż tych pajaców co niszczą grę doładowując 200k na start i na stream teksty "ODCINECZEK WLECI JUTRO, KOZAK TRAF". no nic dziwnego jak otworzyłeś 500 paczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)