Wpis z mikrobloga

#iphone #appstore #appstorecebuladeals #ios
Hejo mireczki,
jestem na wykopie już kilka lat ale generalnie ciągle w trybie readonly, tym razem pomyślałem że chętnie podzielę się z Wami czymś z czego jestem ostatnio dumny;)

W App Store pojawiła się moja aplikacja Dual Camera Video Recorder, która pozwala na jednoczesne nagrywanie wideo przy użyciu przedniej i tylnej kamery (takie coś jak było prezentowane na keynote). Apka działa na iPhone XS, XS Max, XR, najnowszych 11* i wymaga iOS 13.

https://apps.apple.com/pl/app/dual-camera-video-recorder/id1468293808?l=pl

Gdybyście chcieli to wrzucam tutaj 20 kodów dzięki którym można pobrać apkę za darmo (normalna cena 23,99zł więc cebula). Prośba żeby dać znać innym jak wykorzystacie kod.

  • 9
@ZippyTobi: Dzięki! Z pinch to zoom jest problem taki że cierpi na tym jakość wideo, ale pomyślę. Chwilowo zakolejkowane mam inne pomysły na updatey, ale dorzucę do listy;)
@izdum: Fakt, cierpi ale czasem nie ma możliwości podejść bliżej obiektu a chcesz skupić czyjąś uwagę na konkretnym punkcie obrazu to szybki zoom, pokazanie o co chodzi i już można nagrywać dalej bez zoomu. Choć fajny ficzer też byłby z możliwością taką, że paluchem zakreślasz coś, zaznaczenie zostaje na załóżmy dwie sekundy po czym znika.