Wpis z mikrobloga

Mieliście kontrole gazowników w ostatnim czasie? Mi na rymanowskiej kurła 3 razy w ciągu jednego dnia chcieli kontrolować i zastanawiam się czy to nie jakieś złodziejaszki.
#rzeszow #gazownictwo
  • 10
  • Odpowiedz
@etui64: Ale co ma mi administracja powiedziec? Ja sie pytam tu czy tez mieli ludzi, co 3 razy przychodzili im kontrolować nieszczelność w instalacji gazowej (mi 2 razy kontrolowali i powiedzieli ze wszystko ok, za 3 razem już im podziękowałem za sprawdzanie).
  • Odpowiedz
@ognos: Zawsze przychodzi jeden Pan i sprawdza rury, piecyk i czy są drzwi w łazience, nigdy nie spotkałem się z tym by kontrola była po kontroli.

Teoria spiskowa: Może Pan złodziej widząc ogłoszenie zawieszone na drzwiach o kontroli pomyślał, że warto by było udawać takiego Pana i chodzić po mieszkaniach licząc, że w jednym z nich znajdzie osobę starsza. Osobę tę mógłby okraść w bardzo łatwy sposób nie wzbudzając podejrzeń, Ty
  • Odpowiedz
@ognos: Zadzwoń do gazowników, czy nie wysłali kogoś, a jeśli wysyłali, to niech podadzą nazwiska typów. Jeśli nie wysyłali, to ci z gazownictwa też będą mieli informację, że sie ktoś pod nich podszywa
  • Odpowiedz
@ufoludek-zkosmosu: Takie podobne teorie mi przychodzą do głowy, niestety jedną kontrolę przyjęła żona, drugą ja i ciężko stwierdzić czy to ta sama osoba kontrolowała, a na ostatnią kontrolę chciał kolo przyjść po 19:00 co mi się wydało dość dziwnym.
  • Odpowiedz