Wpis z mikrobloga

@av18: Prosimy o upewnienie się czy w przeglądarce jest włączona wtyczka MetaMask jeśli tak sugerujemy jej wyłączenie i ponowne zalogowanie się do konta lub alternatywną opcją, która nie wymaga wyłączania wtyczki jest przejście do ustawień rozszerzenia MetaMask w zakładce "Uprawnienia” i wybranie opcji - "Po kliknięciu", która widnieje zaraz obok następującej informacji: 
"Zezwól temu rozszerzeniu na odczytywanie i zmienianie wszystkich Twoich danych na stronach, które otwierasz".

Mamy nadzieję, że wszystko jest
@Bitbay: Nie znam tej wtyczki. W Firefoxie z wtyczek mam tylko OpenH264 Video code i Widevine Content Decryption.
Problem, który opisałem powyżej zdarzył mi się drugi raz odkąd napisałem wpis. Zauważyłem, że nie mogę otworzyć Dashboard, gdy poprzednio sie nie wylogowałem. Jak się nie wylogowałem i chcę wrócić do strony (w tym przypadku następnego dnia) to nie da się. Nie można ani wejść na Dashboard, ani wywołać strony logowania. Trzeba usuwać
@Bitbay: Problem występował, gdy zamykałem przeglądarkę bez wylogowania i próbowałem wejść na Bitba następnego dnia. Zamknąłem przed chwilą przeglądarkę bez wylogowania. Jutro sprawdzę jaki będzie wynik testu
@av18: Aktualnie po wyczyszczeniu plików cookies powinno być już wszystko w porządku. Jeśli jednak będziesz potrzebował dodatkowej pomocy daj nam znać :)