Wpis z mikrobloga

#ikea #zalesi #ikeapl Kupiłem meble do kuchni z Ikea z dowozem i montażem,wczoraj o godz 20 dzwoni Pan monter że będzie o 8 30 a nie o 8 mówię spoko do jutra.Dzisiaj 8 17 dzwoni ten sam monter i głosem jakby w nocy co najmniej litra czystej wypił mówi,że go nie będzie bo sobie kręgosłup nadwyrężył. Myślę sobie wkrętka z radia dzwonią pewnie.Mówię że sobie żartuje a ten że nie. Nie będzie go i koniec mam sobie dzwonić do Ikea.Dzwonie na infolinię wciskam po kolei te cyferki,czekam jest konsultant tłumacze sprawę numer zamówienia itd czekać.Po chwili odzywa się ten sam gość,że zadzwoni do mnie za 10 min.Ok czekam.telefon po 30 min będzie inna ekipa ale jedzie z Gdańska to im pewnie z godzinę zejdzie.Ok czekam.Po 10 min telefon od montera ruszamy zaraz będziemy.Czekam.Po godzinie telefon że to chyba nie ten adres podaję adres a nie bo my pod Wejherowo podjechali,mówię Rumia,monter dobra wbije sobie w janosika zaraz będę spoko czekam.1,5 godziny później dzwonie my zaraz będziemy.Finalnie przyjechali po 11 i od razu tekst że w jeden dzień nie złożą bo to za późno już itd.Ok nie mam już urlopu ale coś wymyśle panowie porobili do 16 i że oni już jada bo uszkodzili blat i muszą skleić a nie mają ścisku przy sobie i jutro to ogarną.Meble 11k montaż prawie 2k i dowóz 460 Brawo IKEA
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozlasty: Nawet nie wiesz jaki jest teraz wszędzie problem z pracownikami. I tak dobrze że przyjechali i wiedzieli do czego śrubokręt służy. ( )
Obecnie firmy zatrudniają każdego dosłownie z łapanki, inaczej terminy będą na za 2/3 miesiące.
  • Odpowiedz