Wpis z mikrobloga

Byłem przekonany, że moje ponad 500pkt. rekrutacyjnych daje mi stypendium i się nie myliłem natomiast pomyliłem się co do terminu, mianowicie zamiast jak wszystkie inne stypendia rektorskie czy socjalne do przynajmniej jutra to okazuje się, że moje punkty pozwalają mi kwalifikować się do "Programu dla Wybitnie Uzdolnionych" na co przyjmowanie wniosków trwało do 20 września. Moim zdaniem jest to komiczna data zamiast normalnie do końca września robić to do dnia ogłoszenia wyników 4 rekrutacji zrobili... Ale pomijając to, napisałem maila do działu rekrutacji, myślicie, że jest jakaś opcja dostarczyć jeszcze to zgłoszenie jutro? (byłby tydzień obsuwy, a nie wiem jak restrykcyjni są chociaż rozpatruje to raczej PWr a nie osobna instytucja)
#pwr
  • 5
@Kyatt: Jest szansa, że tak. Zależy od miejsca, ale część dziekanatów czy działów jak ustala jakieś terminy to nauczone doświadczeniem ustalają je z tygodniowym zapasem w stosunku do faktycznego terminu dla takich ciamajd co nie ogarniają życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) naucz się ogarniać rzeczy wcześniej niż na ostatnią chwilę (przynajmniej na uczelni) dobrze na tym wyjdziesz.