Wpis z mikrobloga

@PizzaPortal - restauracja odrzuciła moje zamówienie, gdzie miałem zniżkę -10 zł za poprzednią płatność VISA. Próbuję więc złożyć kolejne zamówienie gdzie indziej, ale zniżka już nie wyskakuje. W zamian zaoferowano mi osoby kod na -10zł, co wyklucza możliwość połączenia go z innym kodem (np. ILECHCESZ), a regulamin promocji VISA wyraźnie przewiduje możliwość łączenia promocji. Dlaczego oszukujecie?

#pizzaportal
  • 5
  • Odpowiedz
@hasse-froberg: Przykro nam, że Twoje zamówienie ze zniżką promocji VISA nie zostało zrealizowane. Niestety nie mamy możliwości wycofania zniżki z profilu - właśnie dlatego otrzymałeś kod rabatowy na 10 złotych. Wybacz niedogodność.
  • Odpowiedz
@PizzaPortal: niedogodność to anulowanie zamówienie przez restauracje bez podania przyczyny i brak 100zł przez kilka dni na koncie, natomiast zamiana "zniżki VISA" przypisanej do profilu na kod rabatowy to już nagięcie Waszego własnego regulaminu. A wystarczyło zaproponować kod np. na 15 zł. Ale nie, lepiej napisać klientowi "niestety nic nie możemy zrobić" i tak go spławić.
  • Odpowiedz