Wpis z mikrobloga

Panie i Panowie stoję przed wyborem klawiatury. Do tej pory korzystałem z Modecom Lanparty i korzystałbym dalej, ale chcę kupić coś z wyższej półki. Interesuje mnie tylko media markt - podostawałem na urodzinki karty podarunkowe do nich więc akurat będzie klawiatura na urodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wybieram między Logitech G413 Carbon, a Corsair K68. Obydwie po 3 stówki. Przed decyzją czaiłem się na Razera bo bardzo pasowały mi ich skórzane podkładki pod nadgarstki, ale w tych pieniądzach mam tylko Ornatę Chroma, a ta szału nie robi. Żeby kupić coś dobrego musiałbym wyłożyć 700zł, a tyle nie chcę wydawać. Potestowałem Corsaira i Logi w sklepie i ze zdziwieniem stwierdziłem, że mimo braku podkładki turbo wygodnie pisze mi się na Logitechu. Po prostu jest taką typową standardową klawiaturą, ale świetnie wykonaną i dobrymi przełącznikami mechanicznymi. Dodatkowo pasuje mi świetne podejście marki do klientów i Logitech od dawien dawna kojarzy mi się z dobrą jakością wykonania. Co myślicie?
#klawiatury #klawiaturymechaniczne #pcmasterrace #pc #komputery #pytanie
  • 5
@MZ23: Ja od 3 lat mam Logitecha K120 i jest jak nowa,jakością biję wszystkie klawiatury w tych pieniądzach.
Jeśli tak przykładają się do najtańszych modeli to pewnie te droższe też robią porządnie.