Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie moge zamowic wirtualnej karty do platnosci zblizeniowych aplikacja santander mobile? Kiedy probuje to wyskakuje informacja "Przepraszamy, usluga niedostepna. Nie mozesz pobrac kart.
#santander
  • 27
okej temat z santanderem rozwiazany - pisalem na czacie z doradca i dal mi znac ze platnosci mobilne dostepne sa tylko dla osob powyzej 18 roku zycia
znaczy karty mobilne* ale moj ziomek ma podlaczona karte santandera do apple pay i normalnie placi wiec nie mam pojecia czemu gp mi nie dziala
@OliPoli Zawsze wołaj jaj odpisujesz.

platnosci mobilne dostepne sa tylko dla osob powyzej 18 roku zycia

To ciekawe, biorąc pod uwagę, że jednocześnie wydają kartę.
@OliPoli: Niestety nie mogę zweryfikować tej kwestii z poziomu portalu wykop.pl, dlatego bardzo proszę o kontakt z infolinią: 1 9999. Doradcy uważnie przyjrzą się Pańskiemu opisowi sprawy i postarają odnaleźć przyczynę. Pozdrawiam, Agata
@Zespol-Santander: Wychodze ze sklepu po kolejnym nieudanym zakupie z google pay i mysle kurde co moze byc nie tak przeciez moj telefon jest przystosowany do platnosci. Mysle i przypomnialo mi sie ze metale moga zaklocac sygnal nfc, ale nic metalowego przy telefonie przeciez nie mam ! Sciagam etui. Patrze. Pod eui lezy 4zl... wyciagam to, wracam do sklepu, mowie ze karta, moze teraz sie uda. Przykladam. Pik. Autoryzacja.... dziekujemy

Skoro google