Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie moge zamowic wirtualnej karty do platnosci zblizeniowych aplikacja santander mobile? Kiedy probuje to wyskakuje informacja "Przepraszamy, usluga niedostepna. Nie mozesz pobrac kart.
#santander
  • 27
@OliPoli: Oraz dodatkowe pytanie. Czy to moze byc przyczyna tego ze nie dziala mi google pay z karta santander? Karta normalnie placilem juz kilka razy zblizeniowo a kiedy probuje placic aplikacja google pay, wyskakuje informacja (na terminalu) Prosze zblizyc jedna karte...
@OliPoli A jakie masz konto? Może santander ograniczył starym kontom.

U mnie Google pay działa z kartą od Santander. A ten błąd jest na różnych terminalach (w różnych sklepach)?
@Volki: Mam nowe konto, bylem w zwyklym spozywczaku, alkocholowym i kolejnym spozywczaku, wszedzie ten blad a karta normalnie idzie. W apce gp pisze ze da sie placic wszedzie gdzie karta.
@OliPoli To wygląda na problem techniczny telefonu. Czy ty masz custom rom lub jakieś modyfikacje? Choć z drugiej strony wtedy Google pay powinno dać komunikat, że płatność zbliżeniowa jest niemożliwa.
@Volki: to szklo hartowane zalozone, ekran w idealnym stanie haha. W google pay nie ma zadnego bledu po dodaniu karty, jest normalnie pokazana karta santander i pisze ze przy kasie wystarczy zblizyc telefon aby zaplacic.
@OliPoli Z Santanderem to trudno powiedzieć. Ostatnio miałem problem, że przy próbie otwarcia zakładki karty i płatności mobilne wylogowywało mnie z apki. Po zgłoszeniu na infolinii to naprawili i mogłem zamówić karty.

Co do Google pay, to wygląda na jakiś problem techniczny. Masz ustawiony na sztywno Google pay w ustawieniach NFC?