Wpis z mikrobloga

to co podeslales to legitne? W sensie dostane jakies certyfikaty itd?


@WojtasWojtas123: W aclari w warszawskiej hali koszyki sam kupowałem. Dawali 2 certyfikaty: swój oraz chyba igi (jak wrócę do mieszkania to mogę sprawdzić dokładnie). Było wszystko ok, ale zamawiałem na miejscu. No i trochę większy ten kamyk był
  • Odpowiedz
@WojtasWojtas123 :

"Nasz klient otrzymuje certyfikat firmowy, a w przypadku diamentów o masie 0,50 ct oraz większej – certyfikat międzynarodowy (np. GIA, IGI, HRD). Informuje on o barwie, czystości, jakości szlifu oraz proporcjach kamienia."


Czyli W.Kruk daje tylko certyfikaty dla diamentów większych od 0.5ct.
  • Odpowiedz
@WojtasWojtas123: a ja zadam pytanie z innej beczki:
a czy musisz miec konkretnie taki zwykly klasyczny pierscionek?
Czy moze znasz swoja narzeczona na tyle, zeby wiedziec czy nie spodoba jej sie cos innego? Bardziej pasujacego do niej, jej zainteresowan, pasji, marzen?
Ja dla mojej szukalem pierscionka 2 miesiace, ale dlatego ze mial byc bardzo konkretny i dopasowany pod to co ona lubi. Moze warto przed zakupem zastanowic sie na tym
  • Odpowiedz
@WojtasWojtas123: Wojtas coś Ty od*****


To mi się tak tutaj podoba jeśli chodzi o biżuterię, nie ma parcia na "prestiż" / "markę", tylko na zdrową logikę. Większość wie że k to najgorsza jakość oraz największa cena xD. Chodzi mi o porównanie zapytań na wypoku, coś w stylu :
Buty do biegania to z amortyzacją za 5tysięcy itp, bo kolana odpadną, albo żeby słuchać krystalicznie czystego dźwięku z płyt cede,
  • Odpowiedz