Wpis z mikrobloga

Mireczki podróżujące po terenach #kaszuby, okolice Klukowa Huta, #stezyca i szczegółnie Skorzewo - jeśli możecie, i macie nowe telefony z Bluetooth v5, podróżujcie z włączonym Yanosikiem lub appką notiOne. Jakaś kaszubska k***a, grzybiarz o czarnym podniebieniu, podpieprzył mi, wraz z całym znacznikiem, lokalizator #notione który używałem do biegu na orientację na kawalerskim kumpla.

Mam w sumie już jeden namiar, pod Skorzewem, gdzie dziś się wybiorę, ale jakby ktoś dokładniej zlokalizował, to by mi mocno życie ułatwiło.

Swoją drogą jaką glizdą ludzką trzeba być, by podpieprzać znaczniki biegu na orientację? Cwel co to zrobił jeszcze chyba nie wie że jak skończony idiota ukradł lokalizator... :/

Dla atencji: #yanosik #gdansk #trojmiasto #pomorskie
q.....q - Mireczki podróżujące po terenach #kaszuby, okolice Klukowa Huta, #stezyca i...

źródło: comment_kp7Tvy4PKe2FlrmC9CNmAhiq8twENYBs.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@qwarqq: może zwyczajnie nie wiedział co to jest i uznał, że ktoś coś zgubił albo śmieci wiszą? Albo zwyczajnie zostawiłeś to na jego terenie? Wszystko spoko ale w terenie publicznym raczej takich plastików nie powinno się zostawiać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@qwarqq: W sierpniu 30 metrów od posterunku w Somoninie ktoś mi wybił szybę w samochodzie i #!$%@?ł tanią kamerkę do nagrywania. A tydzień później w Szymbarku ktoś mi zerwał czujkę do parkowania xD Kaszubi mnie #!$%@?ą odkąd pamiętam.
  • Odpowiedz
@bartoszp: Teren publiczny, znaczniki które zawiesiliśmy na terenie prywatnym były ustalone z właścicielami. ¯\_(ツ)_/¯ Jak organizuje biegi na orientację, to robię to dobrze.
Zawieszone było ładnie na drzewie, z grafiką gandalfa wskazującego gdzie jest następny punkt i fiolką kolorowej wódki, wszystko w schludnym opakowaniu... Nie wiem, może fiolka 30ml kolorowej wódki skusiła tego cwela, ale efekt był taki że nam się o mało co pan młody w lesie nie zgubił
  • Odpowiedz
@sailor_73: Moja niedoszła żona sprzed wielu wielu lat była z tamtych rejonów i o ile na początku myślałem, że to ze mną jest coś nie tak to w końcu doszedłem do wniosku, że Ci ludzie są zwyczajnie #!$%@?. A na dodatek strasznie chciwi.
  • Odpowiedz