Wpis z mikrobloga

Cześć Wam, savio.net.pl melduje się - dzisiaj w ramach #wykopowytest
będzie jeden z naszych modeli słuchawek, który sami wybierzecie. Tagujemy #rozdajo żeby nie było ()

1. Zaplusuj ten wpis
2. Wybierz z ankiety, który model byś chciał
3. Czekajcie na wyniki do piątku

zielonki mogą brać udział :)

Ps. www.savio.net.pl/marka-savio - Jakby znowu znalazły się śmieszki spod tagu #afera ( ͡° ͜ʖ ͡°) to zachęcamy do lektury.

#savio
____________
Gaming - nasz cały asortyment gamingowy
Słuchawki bezprzewodowe
Głośniki BT
Akcesoria samochodowe
Kable USB i inne
SAVIOmultimedia - Cześć Wam, savio.net.pl melduje się - dzisiaj w ramach #wykopowytes...

źródło: comment_cM2aUngRTjR6Tyon85ERYU3sguHQEVFG.jpg

Pobierz

Jaki model słuchawek chciałabyś/chciałbyś do testów?

  • WE-01 4.3% (34)
  • WE-02 4.4% (35)
  • WE-03 6.4% (51)
  • TWS-01 7.8% (62)
  • TWS-02 12.4% (99)
  • TWS-03 9.5% (76)
  • TWS-04 55.2% (440)

Oddanych głosów: 797

  • 80
  • Odpowiedz
także


@Fallenzgr: zawsze istnieje możliwość zwrotu u dystrybutorów - normalna 14 dniowa procedura jak przez zakupy internetowe, chyba że masz np. kartę w media markt to dłuższy termin zwrotów 30 dni bodajże przy zakupach stacjonarnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia: ja bym chętnie przetestował tws-02. Szczerze to ogólnie boję się rozczarowania związanego z zakupu takich i podobnych słuchawek.

Te są tanie i dlatego im nie ufam.
Te markowe nie mają wsparcia po gwarancji.
Te jedynie słuszne wg producenta mojego telefonu kosztują tyle co komplet opon do mojego gruza a tutaj już jest prosty wybór...
  • Odpowiedz
@Zakopczak: proszę sobie te porównać te z tymi od nas może się okazać ;) np. że zastosowano inne komponenty, inaczej grają, brak zabezpieczeń baterii w słuchawkach czy nawet powerbanku itd., ale wg niektórych naklejamy swoje logo tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia: wiem bo kiedy zmienia się takie krytyczne elementy jak podzespoły to również zmienia się obudowę logiczne i normalne
Nikt nigdy nie bedzie teraz produkowal seicento z v8 i 800 km z nakljeką porsche i bedzie to wciskał ludziom ze to nie jest szrot xDDDDD
  • Odpowiedz
@Zakopczak: zmiana molda podnosi cenę przez to firmy korzystają z gotowych rozwiązań ale nie można zarzucić produktom, ze są słabej jakości ;) było to już wiele razy poruszane i o tym mówione; ten sam produkt w tym samym case to niejednokrotnie to dwa różne produkty w środku. Nie wielu ma na tyle silną pozycję by mogło modyfikować dowolnie wygląd zewnętrzny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz