Wpis z mikrobloga

Hej mirki! rozwiązuje sobie te całe testy z bazy niby oficjalnych pytań i już właściwie znam to na pamięć. Prawie zawsze zdane. W jakim stopniu będzie się to pokrywało z państwowym teoretycznym? Pytania są tam podobne, te same czy może zupelnie inne?

#prawojazdy
  • 6
  • Odpowiedz
@Kuduaty20: Nie wiem za bardzo co masz na myśli mówią testy z bazy oficjalnych pytań XD Ale ja miałem takie testy z płytki i większośc była taka sama albo miałą po po prostu ciut inny filmik.
  • Odpowiedz
Mam płytke od szkoły jazdy i jest gdzieś info ze baza oficjalna. @Asterling A no to luz. Jak czytam książkę to jest tam dużo więcej rzeczy o które można by się spytać, dlatego nie kestem pewien.
  • Odpowiedz
@Kuduaty20: Książkę moim zdaniem nie warto jeśli chodziłeś na teorię bo tam nie ma za bardzo nic a te najtrudniejsze pytania i tak nie są w środku. To się tylko przydaje jak zapomniałeś np znaków.
  • Odpowiedz
@Kuduaty20 jeżeli poprzez "oficjalną bazę pytań" masz to co przygotowuje WORD to tak, te same pytania będą na egzaminie teoretycznym.

Ogólnie to jak będziesz na egzaminie to większość pytań pewnie będziesz już kojarzyć po filmiku albo pytaniu, ale i tak czytaj wszystko powoli i bez pośpiechu.
  • Odpowiedz