Wpis z mikrobloga

@mudmen: Ja mam też wykwity na plecach i od razu było info, że celujemy w 150 na kmc. A przebarwienia to skutki długiego trądziku, z czasem powinny blednąć, zainteresuj się kwasami np. azelainowym, ewentualnie skonsultuj z dermą co może Ci zaproponować, to już mniejsze piwo niż właściwy trądzik :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@in_clination: na plecach to samo u mnie.
Przebarwieniami i bliznami mamy się zająć jak skończymy izotek. Tylko trochę to frustrujące, że pomimo trucia się tym syfem przez prawie pół roku nadal nie jest idealnie i czekają mnie kolejne miesiące wizyt i smarowania maściami.
@mudmen: To ja bym mocniej nacisnął na dermę o oddalenie się od tych 120. Przynajmniej w wypadku pleców lepiej bliżej 150 niż 120, mniejsze ryzyko powrotu i drugiej kuracji. A mnie mocno nie przesusza, więc równocześnie z izotekiem zaczynam stosować acne-derm, mam nadzieję, że ryjec będzie się rozjaśniał :)
@mudmen: Ja bym wolała przedłużyć kurację, żeby nie żałować w przypadku nawrotu. Sama przyjęłam ok 150 mg/kg mc i wróciło. Okazało się jednak, że winne są hormony, w ogóle nie powinnam przechodzić tej terapii...Może chociaż opóźniłam efekty starzenia :D