Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mation: bo praktycznie jest tylko kilka aplikacji, które działają. YouTube działa idealnie, a Netflixa nie próbowałem, ale się włącza ekran główny. Niie mam tam konta. Nie można zainstalować HBO go. W sumie to oprócz aplikacji z marketu - zero aktualizacji, nie można nic zrobić. Ale jest jedno ale, telewizor ma świetny obraz i faktyczną częstotliwość odswiezania chyba 200mhz a nie 400...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mation: w nowych już nie zamula. Zwłaszcza z androidem. Pod względem jakości obrazu chyba w kwocie około 2500 nic lepszego w tej wielkości od Philipsa nie znajdziesz. Trochę czytałem na ich temat, i tam narzekają bardziej nie tyle na awaryjnosc co na sam serwis w Radomiu. Albo szukać Samsunga NU8002 tylko pewnie seria NU może być dostępna tylko z wystawy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mation: Samsunga szukaj jak już z numerem 74xx bo ma WCG (szerszą paletę kolorów). Serii NU nowej chyba już nie dostaniesz, pewnie będą RU (seria tegoroczna) i też są spoko. Co do LG sprawdź czy seria 6300/6500/6700 nie ma matrycy RGBW (dodatkowy biały subpixel), jeśli takie ma to rzeczywista rozdzielczość ekranu jest mniejsza niż 4K... Mimo wszystko polecam Philipsa bo w tej cenie lepszego obrazu i Android TV nie znajdziesz, chyba
@klocu26: znalazłem jeszcze tanio SHARP LC-49UI7352E, parametrami wydaje się zbliżony do tego LG, tylko nie mogę znaleść info czy to jest rgb czy rgbw oraz jaki jest input lag