Wpis z mikrobloga

Właśnie przypadkiem trafiłem na coś co się zwie Nocny Kochanek. Kliknąłem z ciekawości, spodziewając się jakiegoś ostrego żeżu, bo czego się można spodziewać po zespole o takiej nazwie... XD A tu zaskoczenie, bo nawet wpada w ucho. Proszę o zdanie wykopu - słuchanie Nocnego Kochanka to miód czy smród? XD Bo niby muzyka taka spoczko, ale no ta nazwa... I teksty XD Takie płytkie, popowe... xD Czy ja to mogę nazwać "polish pop metal"? XD
H.....e - Właśnie przypadkiem trafiłem na coś co się zwie Nocny Kochanek. Kliknąłem z...
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Hedage: są genialni technicznie, teksty wiadomo, kwestia gustu, ale jednak ludzie bez kija w dupie lubią i to nie tylko studenci. Właściwie wśród studentów w temacie Nocnego Kochanka jest taki sam podział jak wśród innych ludzi xD. Na koncertach spotykasz ludzi z walaszkowym poczuciem humoru i wszystko się odbywa w prześmiewczej atmosferze, tzn metale idą tam robić sobie jaja z metalu. Polecam z ciekawości się przejść
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Hedage: grali kiedyś typowy metal pod nazwą Night Mistress, odkąd wyjęli kija w dupie ich kariera wystrzeliła. Polecam to zrobić również wszystkim słuchaczom którzy muszą znać zdanie innych o tym czy słuchać czy nie bo sami nie wiedzą czy im się może podobać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Hedage Ja tam lubię i polecam. Nie przeszkadza mi ich smieszkowy styl. Melodie dobre, teksty z podtekstem, a swoim stylem trafili w niszę której ludzie najwyraźniej chcą słuchać. Nie każdy jest hardkorem, a nie ma za wiele wesołego metalu który w dodatku dobrze brzmi do posłuchania gdy masz dobry dzień.