Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo

Poszukuję:
Sedan za ok. 30 tysięcy złotych.

Stąd prosiłbym o wasz głos w niniejszej ankiecie i żebyście wzięli pod uwagę, że zależy mi na tym żeby:

był ekonomiczny (diesel 1.6/2.0),
dobrze wyglądał
miał czujniki parkowania przód / tył.

Będę wdzięczny za wszelkie ojcowskie rady w stylu 'uważaj #!$%@? na rdzę w XY, bo (...)', czy 'mój sąsiad ma do sprzedania auto o którym piszesz, masz tu jego numer mordeczko'.

Obecnie waham się między Peugeot 508 (2011 rocznik), a Fordem Focusem (2015 rocznik, są mega tanie), a Skodą Octavia III (rocznik 2013/2014). Reszta typów z ankiety zeszła na plan dalszy. Macie jeszcze jakieś sugestie?

Peugeot 508 ma bardzo dobre opinie na autocentrum, ale z drugiej strony- Focus z 2015 kusi relatywnie małym przebiegiem (210 k km vs 88 k km), a Skoda, bo czemu nie?

Jazda- miasto + trasa, lubię bajery, ale straszą mnie, że bajery w takim aucie co chwila się psują, co wiąże się z wizytami w serwisie, więc jestem w rozsypce.
#pierwsze4kola #samochody #motoryzacja #pytanie

Papilon - Szanowni Państwo

Poszukuję:
Sedan za ok. 30 tysięcy złotych.

Stąd pr...

źródło: comment_4qksNaz2tLcstuqIAEDmcu5MazywVCgF.jpg

Pobierz

Który?

  • Peugeot 508 (2011) 18.1% (19)
  • Skoda Octavia III (2013/2014) 11.4% (12)
  • Ford Focus (2015) 15.2% (16)
  • Volvo S60 II (któryśtam rocznik) 24.8% (26)
  • Volkswagen Jetta 9.5% (10)
  • Skoda Rapid 4.8% (5)
  • Citroen C5 12.4% (13)
  • Seat Toledo 3.8% (4)

Oddanych głosów: 105

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomszczyk: no bo maja. Zyje z naprawy aut. Insignia nie jest zlym autem i ogolnie moze i nawet kupilbym Opla... gdyby Azja, Ford, Renault i Peugeot przestaly tworzyc auta xD, ale uwazam, ze to lepsze auta niz np Vw.

W tych silnikach glownie siadsl osprzet, czasem jakies wycieki - czasem tez zerwany pasek, czy zatarcie przez spadek cisnienia oleju (oring przy pompie).

Poza tym #!$%@? jak czujniki i ogolnie poneta
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: To byś się zapłakał widząc, że mój 1.4 BBY nie bierze ani grama oleju od wymiany do wymiany i nawet przy zlewaniu jest bardzo przejrzysty, a jeżdżony tylko po mieście.
  • Odpowiedz
@Papilon: Dokładnie, wystarczy czasem na ZacharOFF wejść i posłuchać gości co mają fajne używane furki. Niemal każdy zgodnie mówi że trzeba dopłacić do średniej ceny używanego auta żeby wyrwać fajny egzemplarz.

Ps. Przejrzyj sobie niektóre odcinki, na pewno była C5. Niektórzy goście fajnie mówią na co uważać w danym modelu.
  • Odpowiedz